• Serko
    #22636
    Szinte biztosan nem tud lekövetni az útvonaltervező algoritmus egy dinamikusan változó pályát. Célszerű lesz keresni egy olyan pontot, ahonnan az AI stabilan el tud indulni, illetve ahova biztonsággal meg tud érkezni, és azt érintetlenül hagyni, illetve mindig innen útnak indítani a szerelvényt. Amennyiben új lerakó/felrakó pontot hozunk létre, azt szerintem nem fogja tudni kezelni.
    Én azért úgy gondolom, hogy nincs az FS22-ben most olyan sok és jelentős bug (ami az FS19-ben volt) ami játszhatatlanná tenné, legalábbis a videókból ez jött le. Persze előfordulhat, hogy nem tesztelték a dolgokat kell mélységgel :) Láttam én is repülő, és földbe szoruló paradicsomos raklapokat... elég vicces volt.
    Én már nagyon várom az estét, hogy kipróbálhassam... Mint egy gyerek karácsonykor... Ritkán fordul velem elő ilyen 42 évesen :)

    Kérdés: A dedikált szervereken az idő folyamatosan telik? Akkor is ha nincs fenn játékos?