23621
  • Yag
    #22214
    A KOGEL-nek vannak autoload-os trélerei amivel szoktam raklapos árút szállítani mert általában nincs kedvem vagy türelmem 12-24db raklapot felpakolni targoncával.

  • WinT
    #22213
    Kipróbálom őket, köszi a tippet!
  • Carl Davies
    #22212
    Bálaszállítóra is fel lehet tenni. Van az első kis 1 tengelyes futó, arról le lehet venni az oldalfalat.
  • WinT
    #22211
    Vannak ezek a kis szállítási megbízások, hogy szállíts tárgyakat innen - oda. Ma kipróbáltam egy ilyent, raklapon lévő cuccokat kellene elszállítani, de egyszerűen nem találok olyan pótkocsit ami erre van kitalálva, kényelmesen fel lehetne rá pakolni a targoncával az árút.
    Ti mit használtok erre a feladatra?
  • TomgoTom
    #22210
    Még egyszer Üdv mindenkinek !

    Ezen a képen,nincs az a jel,amiben az elötti képben láthato a felkiálto jel,de a csap,ezen is bent van csak éppen nem tudom automatikussan,elinditani,mert hiányzik az,amiben az elötte lévö kép rámutat.Jo lenne,ha csapot,csapokat be tudnám fogni,müködtetni,mert enélkül nem lehet használni az olakat,mert viz nélkül,nincs élet.Mi képpen lehet kényszeriteni a csapokat?,hogy megfelelöen müködjön.
    A segitséget elöre is köszönöm.További sok sikert.
  • TomgoTom
    #22209
    Üdv mindenkinek !

    Van olyan ol,olak amiben a jelek nincsenek,igy e szempontbol,nem tudom a csapokat,automatikussan elinditani hogy megfelelöen müködjön.Hogy és hogyan tudom a hibát,hibákat orvosolni? A segitséget elöre is köszi.
  • Yag
    #22208
    Elfogadom, ez jó érv, nem néztem az adatlapját. Sajnos úgy tűnik, megengedőbb vagyok ebben a témában mint kellene. Szerencsére úgy van ahogy írod, az igényesebb fórumozók, többször átolvassák mielött elküldik. Aki meg nem annak kilóg a kapanyél a monitorjából. Sajna vannak kevésbé igényes fórumozók is ...
  • Serko
    #22207
    Az adatlapja szerint 2012 évben regisztrált a fórumra, így gondolom, legalább 8 éve "írástudó". Én elfogadom, hogy valakinek nem megy a helyesírás, ezért is fogalmaztam finoman, azonban az már igénytelenség, hogy ennek tudatában egyesek mégis így nyilvánulnak meg. Én minden hozzászólásomat többször is igyekszem átolvasni az elküldés előtt, ezzel úgy gondolom megtisztelem azt aki majd esetleg elolvassa.
  • Serko
    #22206
    Én már eléggé megszoktam ezt. Igazából csak a bálagyűjtéskor szokott zavarni, hogy nem látok elég messze a táblán, van-e ott még bála :)

    Kellemes meglepetés volt ugyanakkor, hogy többjátékos módban ha valaki lovagolt, akkor az lagoltatta a játékot. Ezt tegnap már nem tapasztaltam.
  • ates81
    #22205
    Köszi mindenkinek a segítségetMax beállításon megy minden,úgyhogy akkor megbékélek és így játszom továbbKöszi mégegyszer!
  • eta32 #22204
    Ja akkor bocs,én kérek elnézést hogy nem tudom elolvasni és értelmezni amiket ide "karcolt"....
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2020.07.30. 09:36:59
  • Yag
    #22203
    Az én tippem, hogy "csak" fiatal. És ebben a "csak" nem dehonesztáló mérce hanem egy átmeneti állapot jelző. Még nem tanult eleget :) Persze ez még nem ment fel senkit a helyesírási hibák alól de ha tippelhetnék akkor kb.12-15 éves lehet. Vagy fiatalabb. Majd Tom talán feloldja ezt a képletet.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sajnos általános tapasztalat, hogy a gépeléssel írni tanuló diákok sokszor, egyáltalán nem figyelnek a helyesírásra mert az egymás közti chetelésnél ez nem szempont. Legyen gyors és kész. Ezt már lefüleltem a nagyobb gyerekeimnél (20+) is, nem számít hogy mellé üt a telón, csak meglegyen a flow ... persze legtöbbször utólag veszi észre hogy elgépelt. Olykor én is ha telón írók. Én már kikapcsoltam a Smart írást is mert olyan szó helyettesítéseket ad a telefon nem létező intelligenciája hogy folyamatosan a falra másztam tőle. De előfordul, hogy itt gép elött is elgépelek szavakat és csak utólag veszem észre. Kezdünk felületesek lenni. Mindenesetre Tom-nak javaslat, amikor IDE ír a fórumba és azokat a szavakat amiket pirossal alá húz a rendszer, hullámos piros vonallal, tekintse gyanúsan hibás írásnak. Majd másodlagos szemrevételezés után ha pl. idegen szó akkor skip-elni, ha viszont magyar szó akkor elég, egy jobb egér gombbal csekkolni a szót ... legördülőben kiválasztani a megfelelő helyes szót ... persze ez is annak a feltétele, hogy valaki alapvető helyesírási tudással rendelkezzen, mivel választani kell a helyes és helytelen szavak közt. Mindenesetre, ha egy hozzászóláson belül szinte minden második szó pirossal alá van húzva helyesírási hibára gyanakodva, az mindenképpen jelzés értékű kellene hogy legyen a szerzője számára.
  • eta32 #22202
    Sajnos vagy nem ez ilyen.
    Ha a haladó grafikai beállításokban alulról a 2. sorban mindent maxra állítasz jobb a helyzet,de ahogy a képeden is látszik abból a távolságból már csak így tudja kirajzolni a grafikát a játék.
    Ahhoz hogy az előbb említett grafikai beállításokat maxon elvigye a géped ,nos erős kell hogy legyen.
    Nyilván a játék motorjában keresendő a probléma,de ez már csak ilyen,sokat nem tudsz vele kezdeni.
    A régebbi részekben ez valamivel jobb volt sőt,de a 19-nél így tudták megoldani az új grafikai fejlesztések miatt gondolom.
    A készítők abból indultak ki hogy ha a földön állsz sík terepen és nem magasból nézel távolra akkor úgy sem fogod ezt látni....persze ez hülyén hangzik ,de csak így nem látod azt amit te is ...vagyis nem látod növényeket ......
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2020.07.30. 07:56:14
  • eta32 #22201
    +1
    Teljesen jogos,nem akartam szólni,ne hogy az legyen nekem semmi nem tetszik....
    Szerintem a szövegértéssel is gondok vannak.....nem csak a helyes írással....
  • Yag
    #22200
    Szerintem ez a játék optimalizálásához tartozik. Így nem kell minden távoli egységet kirajzolni, számolnia GPUval. Erre tippelek. Esetleg majd kijavítanak a sokkal tapasztalatabb gémerek ha nem így lenne :)

    Map Fly Thru videókon is látszik hasonló.
  • ates81
    #22199
    Sziasztok!Érdeklődnék,hogy mi miatt lehet ez a jelenség,töltök fel majd róla egy képernyőfotót is,tehát mikor külső kameranézetben játszom akkor bizonyos távolságon belűl rendesen lehet látni,hogy mi van a mezőbe vetve,de azon a távolságon kívűl viszont teljesen mást mutat a mezőről.Ahogy a képernyőfotón is látni,cukornád van vetve de csak egy részében látni ezt és ahogy haladok tovább úgy látni a cukornád többi részét is.Remélem látni így is a képen,mert eléggé le kellett kicsinyítenem,hogy fel tudjam ide tölteni.Beállítás gond lehet vagy alapból ilyen a játék?Remélem érthetően írtam le,előre is köszi a segítséget!
  • FrezeR
    #22198
    Köszönöm szépen!
  • Serko
    #22197
    - OFF -
    Kedves TomgoTom!

    Borzalmas a helyesírásod, kín olvasni! Nem akarlak megbántani, de ha ennyire nem megy, használj helyesírás ellenőrzőt!
    Online helyesírás-ellenőrzés

    Bocs az offért!
  • Yag
    #22196
    keresd ezt a fájlt : gameSettings.xml > itt.
    c:\Users\xxx\Documents\My Games\FarmingSimulator2019\gameSettings.xml
    mentsd el az eredeti xml fájlt vagy nevezd át gameSettings1.xml-re.

    nyisd meg TC F4 vagy jobb egér, társítás - jegyzettömb.
    harmadik sor. átírod :

    eredeti mods partició:
    <modsDirectoryOverride active="false" directory="c:\Users\XXX\Documents\My Games\FarmingSimulator2019\mods\"/>

    megváltoztatott mods partició:
    <modsDirectoryOverride active="true" directory="k:\FarmingSimulator19\FS19_Mods\"/>

    vagy bárhová ahova neked tetszik, megadod a megfelelő elérési útvonalat.
    lemented a fájlt és a jövőben erre a partícióra menti a MODokat.




  • TomgoTom
    #22195
    Szia Üdv neked is Yag !

    Bocsi,hogy késleltetve irtam a válaszodra,de nem voltunk ithon.Köszi a dus infot,segitséget,igy már nagyábol értem a dolgokat, amit leirtál ha nem is tisztán.Át fogom rágni a dolgokat,hogy jobban ércsem,azt,ami most nem értem,vagyis idegen a számomra.Pár dolgokkal tisztában vagyok,volt rá példa a 17,15 játéknál,de a 19 es felül mul mindenen.Nem a játék menete az ami,nem megy,hanem az uj kiegészitö kis programok a GlobalCompany script kiegészitöje.Igy már kezd deregnii a dolog.Még egyszer is köszi a fáradságos munkádat és a bö infot.Át fogom,lapozni,tanulmányosni,mindent.Le is töltöm a zip kiegészitö fálylokat is,amit külön megköszönöm.Csak anyit tudok mondani,hogy sok sikert a munkádhoz.
  • FrezeR
    #22194
    "Persze ehhez át kellett "programozni" hogy ne a "C" meghajtón legyen a MOD mappa"

    Ezt leírnád kérlek, hogy kell átállítani?
  • Yag
    #22193
    Szia Tom.

    Szerintem a GC egy jó script. Nem kell aktiválni és semmi trükk nincs benne, (elvileg) nekem megy gyári DLC nélküli 1.6al PE is és Virágboltos minden DLC verzióval is. Önmagában a Global Company nem jelenik meg sehol. Tehát nem egy nagy gyár vagy válalat amit használni tudsz. A játékon belül egy összekötő kapocs szerepet tölt be az egyes telepített vagy a pályán meglévő gyártó egységek közt. a Crtl+G vel tudod előhívni. Ha itt kapsz egy képernyőt kék háttérrel de semmit nem tudsz csinálni akkor működik és jelen van a GC script. Ha van aktív GC épület a pályán akkor ott lehet menedzselni ha nincs akkor még telepíteni (venni) kell, vagyis venni olyan épületet amikkel a GC működésbe lép. De ezek szintén MODok. Ha csak egy pálya van a MOD mappádban és a GC akkor joggal gondolhatod hogy nem működik. (persze ettől még lehet hogy nálad tényleg nem működik valami miatt, csak még nem derítettük ki miért, ezen vagyunk most :)

    Van olyan pálya ahol előre megvannak a GC által érzékelt leadó helyek ezeket a Market fülön lehet látni, hol mennyit adnak 1000egység valamiért. De van olyan pálya is ahol a Market fül is üres. Ilyenkor a szintén MOD épületekkel lehet bővíteni a pályát vagyis a Globális gyártást. Vagyis annyira alap a pálya amit neked kell kialakítani mit hol termelj a pályán található alapanyagokból.

    Az egyik legjobb GC épület csomag a szerintem a FEDmods.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    FS19_FED_FIllTypes.zip
    FS19_FEDmods.zip
    FS19_FEDmods_Ballenlager.zip
    FS19_FEDmods_Ferienhaus.zip
    FS19_FEDmods_Ferienhaus2.zip
    FS19_FEDmods_Ferienhaus3.zip
    FS19_FEDmods_Produktionen.zip
    FS19_FEDmods_Tiere.zip





    Ebben a videóban bemutatja a srác, hogyan működik a pálya olyan fejlesztésekkel aminek a gyűjtő neve Multifruit ... szinte minden gyártó egységet külön telepíthet és hozzá vannak rendelve a Global Company scripthez így könnyen tudja menedzselni az egész termelést.
    De vannak GC scriptnek saját épülete is. Ha beírod a keresőbe az oldalon, hogy Global Company akkor kidob minden olyan épületett ami képes kommunikálni ezzel a script-el.

    Tehát nem elég csak GC-t letölteni, kell mellé olyan épület csomag + olyan pálya is amik ezt kiszolgálják. A legtöbb pályába már bele vannak építve ezek a GC épületek. Ha nincs akkor töltesz le olyan épületeket gyárakat amikkel tudsz gyártani.
    Gyűjts össze lagalább 5 olyan weboldalt amiben az FS19 MODokat kínálnak. Ezeket a kínált MODokat kell összekombinálnod a játékstílusoddal.




    Az utóbbi pár hétben ezeket a GC épületeket és pályákat teszteltem főként fakitermelő és bányász pályákon, elég nagy a választék és a változatosság. Ha kezdesz majd rálátni ezekre az összefüggésekre, meglátod komoly termelési láncot lehet kiépíteni egyes pályákon, akár 30-40 terméket is le lehet gyártani egy pályán szintem minden alapanyag bevonásával. Vagyis rohadtul meg tudod bonyolítani a saját játékod ha éppen ez a terv.

    Továbbra is azt vallom, időt kell rászánni és tanulni kell a pályákat és a pályákat kiszolgáló MODokat. Tesztelni, próbálni és kidobni ami nem passzol a játék stílusodhoz és megtartani azokat a MODokat amik számodra használhatóak.

    Én most ott tartok, hogy 23GB MOD van a főkönyvtárba amiket kombinálni tudok egymással.
    Persze ehhez át kellett "programozni" hogy ne a "C" meghajtón legyen a MOD mappa mert csak a "C" ből 20GB egy játék MODjára pazarlás szerintem. Ha nem a "C"-n van ez a mappa akkor határ a csillagos ... Szerencsére nagyon rugalmas az FS mod rendszere így szinte minden MOD mindennel tud működni. Ha meg nem akkor amitől fagy hanyagolni kell.

    Az utóbbi időben ezekekkel a pályákkal játszottam amikben a GC script ki van maxolva.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    FS19_SlovakVillage.zip
    (minimális bányászat, farming és erdészet) nekem lassú volt a termelés így bele kellett piszkálni a termelési lánc XML-jébe, hogy ne csak az idő menjen a gyártással hanem haszon is legyen rajta. De látványos játszótér főként a bánya miatt és a téglagyártás érdekessé teszi.

    FS19_Mining_Construction_Economy.zip
    Komoly teremlési láncot kell létrehozni bányászható alapanyagok segítségével. A farmingolás itt másodlagos.
    Aranybányászat, építkezés kiegészítés, építőipari és élelmiszer ipari végtermékek gyártása. Saját géppark kell hozzá egy külön MOD csomagban.

    FS19_Pleasant Valley
    Sok-sok bányászható alapanyag, erdészet, farmingolás, főként logisztikai pálya hogyan mozgass nagy mennyiságű alapanyagot különböző helyekre de gyártani is lehet rajta belátás szerint.

    FS19_NF_Marsch
    videóban láthatod.


    Érdemes a pályák bemutató videóit megnézni YT-on. Megnézni, mi minden van a pályán milyen orientációjú, mekkora bányász vagy erdészeti része van stb. Ez mind függ attól milyen stílusban játszol.
    Én előnyben részesítem a bányászatot és az erdészetet vagyis a fakitermelést, kevésbé vagyok szántó vető beállítottságú, de ha kell mert mondjuk gabona kell a végtermékek előállításához akkor persze szántok-vetek-aratok.
    Van aki nem akar bányászkodni vagy fa kivágással tölteni az időt stb. Rád van bízva. Ez egy ilyen játék. Sajnos engem is berántott , rápacsáltam, megkedveltem a globális termelési láncok hajkurászását :) Vigyázat, függőséget okoz !!!
    Utoljára szerkesztette: Yag, 2020.07.28. 15:22:12
  • TomgoTom
    #22192
    Szia,Üdv !

    Köszi a segitséget,amugy én is ot töltöm le azokat a dolgokat,ami fontosnak bizonyul,ez azért jo,mert,nagyábol el magyarázza a dolgokat,vagyis leirja.Tudod az a gond,hogy a Global Company.töltöm le de sehol nem jelenik meg,pedig a mods mappában bent van.Csináltam azt is,hogy elöször a farmot tetem be,utána a Global Company,de mikor elinditom a játékot a farmot látom,de a másikat nem,pedig csak ezt a ketöt modot raktam be.Több videot megnéztem,de mingyedikben,mutatta a Globa lCompany,hogy be van rakva a mods mappában,de nekem a képet,képeket nem látom.A Global Company_nál azt irja,hogy aktiválni kel,persze,ha nekem megjelenne.Akriválásnál valaki arra utal,hogy regisztrálni kel a másik azt rebesgeti,hogy csak a mods mappában tegyem bele és már regisztrálva van.Hogy ebböl mi az igaz és mi nem,ezt magam sem tudom.eldönteni.Lehet,hogy azért nem látom a Scripts_teket,mert a Platinum Add On_ban benne van? mert ezt is frissiteni kellet,közel 1 gigásat. FarmingSimulator19_claasPack_v1.2.0.0 és a 1.3 ver,össz 2X1 gigás az egész.Nem e ez miat nem jelenik meg a Global Company Scripts.Nem tudom,hogy van E sok értelme evvel macerálni a Scripts modokkal,mert ahogy nézem,igy is simán és zökkenö mentessen megy,fut a játék,még idáig.Különössen változásokat nem látok,de ez csak az egyéni véleményem.
  • Yag
    #22191
    Szia.

    Nem tudom pontosan hol tartasz a GC hibában, de korábban nekem is volt ilyen gubancom. MOD ként töltöttem le, és másoltam be a Mods mappába, de hivatkozott, hogy új verziót kér. Majd amikor a MOD HUB-on keresztül szedtem le, akkor már nem volt gond vele. Most az 1.6 verzió fut. Ez a legfrissebb. Akad magyar videó a témában, hátha ebből a videóból kiderül még valami amire szükséged lehet.

  • TomgoTom
    #22190
    Üdv mindenkinek.

    Pár honapja játszok,amivel nagyábol vagyok vele megelégedve,amugy nagyábol tökéletessen müködik minden,ahogy vesszük.Egy két dolog,hagy magyarázatot.Mindent letöltötem,ami kel a játékhoz+ a Platinium editort + vrissitéseket is.Feltelepitetem a Global Company kiegészitö minden,kiegészitö fajtáját.Mikor elinditom a játékot,Global Company fáj verziora hivatkozik,hogy tölcsem le,de mikor rákatintok,hogy letölcsem a megadott fájt,ilyen verziot sehol nem találom.Nézegetem a videokat is,de az a gond,hogy legtöbb az angol,amiben nemvagyok jártas,vagyis nem értem,amit mond.Az a gond,hogy több angol szerepel a videoban,mind magyar..A tanulás nem szégyen,ha van mod és lehetöség.Hátrányban azok vannak,akik az angol nyelvet,nem ismerik.Szöveg forditásbol,nagyábol,eligazodik az ember,de máshogy,másképpen,nem.Probálom követni,minden olyan dolgokat,ami ehez a témához kapcsolodik,csak az a gond,hogy sok helyen hiányossak az adatok,vagy ha van,akkor is elég tömören van leirva,vagy értelmetlenül van fogalmazva.A segitséget elöre is köszi.
  • nono28
    #22189
    Szép estét!

    Nálam is volt már ez a jelenség.Igaz nekem a Hof Bergmann mapnál volt.Faforgácsos zsákok pakolás közben.A játék újraindítása oldotta meg a problémát.
  • Balázs 17
    #22188
    Sziasztok
    Találkozott valaki olyannal, hogy láncfűrésznl használat után egyszer csak nem lehet felemelni semmit és nem reagál a kéz semmire? 5-10percig fűrészeltem a fákat és dobáltam az aprítóba hiba nélkül, aztán egyszer csak jön ez a bug... Kilépés után lesz csak jó.
    No Mans Land map, modok nélkül is ez van, lehet maga a map hibás? Kár lenne, mert tetszik ez a map nagyon :D
    Log filet majd ha gépnél leszek bemásolom, mert vmi lua. errort láttam bent, de nekem nem mond semmit
  • eta32 #22187
    Farming Simulator 19 Premium Edition contains every DLC and expansion - watch the Trailer!


  • WinT
    #22186
    Arra nem lehet rávenni valahogy ezt a nyomorult játékot, hogy a csak a mentéseket szinkronizálja a felhőből, a beállításokat hagyja békén? Két gépen is játszom vele, de az egyik jóval gyengébb a másiknál, így ott le kell a grafikát jócskán butítani. Viszont attól függően melyik gép elő ülök minden indításnál azzal kell kezdeni, hogy a grafikát fel vagy le kell húzni mert szépen letöltötte a felhőből a másik gép beállításait. :(
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2020.07.21. 10:58:12
  • eta32 #22185
    Azért hogy legyen mit mutatniuk akkor is.
    Na itt van egy map amit majd egy játék áráért megvehetsz,igaz hogy a mod mapok sokkal több tartalommal rendelkeznek,de azok ingyenesek,ezt meg jó pénzért áruljuk, habár tartalom az majd hogy 0 szinten van.....
    Adnak ebben a dlc-ben megint egy csomó olyan gépet ami majd hogy haszontalan és már a modderek korábban megcsinálták,de akkor is ezt mi pénzért áruljuk és jobb.....
    Igazából fogalmuk sincs hogy a következő részt mivel tudnák eladni ,ezért is nincs idén semmi új FS.
    No meg próbálják majd ráhúzni ha sikerül nekik a következő generációs konzolokra azt a "motort" ami most is van és így nem kell sokat befektetniük ,de majd mondhatják hogy a 21 egy teljesen új és más , minden csicsával rendelkező "új játék" lett.
    Csak kérdés sikerül é nekik.
    Ezért is nincs idén FS csak ezek a semmire nem való fizetős dlc...
    Ha megjelennek az idén az új konzolok akkor tudják meg hogy a régi elavult játékuk működik é ezekkel,vagy kell egy újat villantaniuk....
    Minden esetre nagy dobás kell hogy felfigyeljen a nép rá mert szerintem ők is érzik a régi "lemezt" nem tudják letolni az FS-en "nevelkedett" embereken....
    Ez a map is milyen.... nagy része a modderek munkája a többi meg csak oda biggyesztett ez az.
  • Caliph
    #22184
    csak tudnám miért kell ezt novemberig húzni :D
  • eta32 #22183
    Részletesebben(németül)
  • FrezeR
    #22182
    Farming Simulator 19 - Alpine Farming Expansion

  • Yag
    #22181
    Szánj időt pár tutorial videó megnézésére és magabiztosabb leszel. Vannak kérdések amik maguktól megválaszolódnak ha a tanulásra is jut idő. Manapság olyan összetettek a videó játékok, hogy sajna vagy sem azt is meg kell tanulni, hogyan kell velük játszani. Az meg persze idő. Viszont jó móka megtanulni tanulni. ;)
  • TomgoTom
    #22180
    Köszi szépen,átfogom venni a dolgokat,de ez sokkal körülményesebb,mind a 17,15 ös volt.Hiányoznak azok az infok,amibölki tud kiindulni az ember,hogy mit és hol keressen,vagy milyen néven,keressen rá.Még egyszer is köszi a segitséget.
  • Yag
    #22179
    Az első kérdésedre én Courseplay-t használnám megoldásnak. A másodikra ezt a videót megnézném majd az unloadInfos > emptySpeed kifejezések körül keresgélnék az xml-ben.


    Utoljára szerkesztette: Yag, 2020.07.18. 01:11:42
  • TomgoTom
    #22178
    Üdv mindenkinek

    Mivel,vagy hogyan lehet a munka gépeknek a nagy iv kanyarodását kissebre faragni,pl,,tul nagy ivet használ a trakesz,mikor a föld végénél megfordul,van erre valami rak tapasz?hogy kisseb kanyarodással forduljon?A másik dolog,amit még kéne segitség a kombi csönél,lassan engedi ki a gabonákat,ami sok idöt vesz igényben,mit kéne a xml-ben beirni,hogy gyorsabb tempoval folyon ki a csöböl a gabonák.A segitséget elöre is köszi.
  • eta32 #22177
    Lassú a netem......
  • komiki
    #22176
    Ok ok De fél perc azért nem kevés :)
  • eta32 #22175
    Van kismillió letöltő oldal majd mindegyik tartalmazza.....
    Nem űrtechnológia......
    Nem olyan bonyolult ez csak beírod a Google keresőbe és letöltöd...
    Az első találat ez volt,kb fél perc mindennel együtt...

    Utoljára szerkesztette: eta32, 2020.07.16. 16:22:58