• TomgoTom
    #22190
    Üdv mindenkinek.

    Pár honapja játszok,amivel nagyábol vagyok vele megelégedve,amugy nagyábol tökéletessen müködik minden,ahogy vesszük.Egy két dolog,hagy magyarázatot.Mindent letöltötem,ami kel a játékhoz+ a Platinium editort + vrissitéseket is.Feltelepitetem a Global Company kiegészitö minden,kiegészitö fajtáját.Mikor elinditom a játékot,Global Company fáj verziora hivatkozik,hogy tölcsem le,de mikor rákatintok,hogy letölcsem a megadott fájt,ilyen verziot sehol nem találom.Nézegetem a videokat is,de az a gond,hogy legtöbb az angol,amiben nemvagyok jártas,vagyis nem értem,amit mond.Az a gond,hogy több angol szerepel a videoban,mind magyar..A tanulás nem szégyen,ha van mod és lehetöség.Hátrányban azok vannak,akik az angol nyelvet,nem ismerik.Szöveg forditásbol,nagyábol,eligazodik az ember,de máshogy,másképpen,nem.Probálom követni,minden olyan dolgokat,ami ehez a témához kapcsolodik,csak az a gond,hogy sok helyen hiányossak az adatok,vagy ha van,akkor is elég tömören van leirva,vagy értelmetlenül van fogalmazva.A segitséget elöre is köszi.