23622
  • endy papp
    #21773
    Épp tegnap fogalmazódott meg bennem mikor jön a következő 1.4 frissítés és láss csodát ma már tölthető is....
    Itt a link, akinek az Anderson DLC is meg van, azoknak is jött javítás.

    Farming Simulator 19 Update 1.4 (*) Anderson Group Equipment Pack Update 1.0.1 (*)
    Itt a lista mik lettek javítva:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Farming Simulator 19 Update 1.4

    Fixed crash with very large foliage draw distances (1.4)
    Reduced stuttering with slow hard drives (1.4)
    Improved day-night transition (PC/MAC only) (1.4)
    Reduced specular lighting flickering (1.4)
    Various Vehicles and sound improvements (graphics, functionality and quality) (1.4)
    Fixed rare issues with bale collisions on consoles (1.4)
    Improved performance of train (1.4)
    Improved performance when cultivating/ploughing. (1.4)
    Improved performance for fruit destruction. (1.4)
    Various performance improvements (1.4)
    Fixed helpers folding cotton harvester with a bale loaded (1.4)
    Fixed online state display of the dedicated server with the Steam version (1.4)
    Care wheels for Samson PG II 35, Grimme SE260 and Ropa Keiler 2 (1.4)
    Care wheels for 3m crawlers of John Deere 8RT, Challenger MT 700/800 and Fendt MT 900/1100 (1.4)
    Fixed Lizard Warrior motor brake (1.4)
    The 'show all mods' setting is saved between game runs (1.4)
    Fixed mod bale loading and saving (1.4)
    Fixed indoor camera for MAN TGS 18.500 (1.4)
    Fixed map hotspot for conveyor belts (1.4)
    Fixed BGP notifications being shown for all farms (1.4)
    Fixed notifications in MP for selling handtools (1.4)
    Added support for dry grass to forage harvester (1.4)
    Fixed difference in positions between different models of parked cars (1.4)
    Added tire tracks and particles to front wheels of Lemken Solitair 12 (1.4)
    Added trailer attacher point to New Holland W190D (1.4)
    Fixed direction of rotation for Kuhn Knight RA 142 (1.4)
    Fixed sprayer turning off with multiple tanks if one of the tanks is empty (1.4)
    Fixed bales being removed even if unload station is full (1.4)
    Fixed issue if a selling station has no map icon (issue with some mod maps) (1.4)
    Attached vehicles are synchronized with the same priority as the attacher vehicle in multiplayer (1.4)
    Potato haulms, etc. are removed by cultivators/ploughs (1.4)
    Fixed folding animation on AI start and end of a line on MP clients (1.4)
    Fixed Samson PG 20 steering axle (1.4)
    Fixed tire track color after landscaping (1.4)
    Disabled profanity filter for searching mods (1.4)
    Fixed left/right difference of wheel weight for New Holland T7 and Deutz Series 9 (1.4)
    Fixed saving of wheater state (1.4)
    Added warning signs to Bednar Swifter SM 18000 (1.4)
    Added working width shop description to Grimme Varitron 470 (1.4)

    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2019.06.18. 13:51:00
  • Robertoo21
    #21772
    Köszi a választ!

    Most az eredeti farming oldalon található Lipinki mapot használjuk, ami nagyon szépen működik.
    Várunk, amíg egy frissítés jön, amivel lehet multizni.

    Amúgy valakinek van jó vonórúd módja? (én csak FS17-re találtam)
    Köszi előre is.
  • kitt2000
    #21771
    Hogy lehet hozamot csinálni ?
    Legnagyobb hozam legyen?
    A talajművelés sorredje érdekelne?
  • endy papp
    #21770
    Nos én a leírtak alapján arra gondolnék hogy maga a map multira nem alkalmas .
    S.P.-ben működik,de ahogy írtad ott sem zökkenő mentesen indult az egész,de ettől függetlenül is simán mennie kellene .
    De először is próbáljátok ki modok nélkül ,mert simán lehet hogy (nagyon sokszor S.P.-ben is gondokat okoznak modok) valamelyik mod nem multi képes és ezért van az ami.
    Így ki tudjátok szűrni melyik az ami gondot okoz,persze ha maga a map multi képes mint ahogy írtam is.
  • Robertoo21
    #21769
    Sziasztok,
    Lipinki V4 mapot szertném FS19 alatt működésre bírni, de nem megy.
    Első alkalommal a probléma az volt, hogy ca. 30 perc után szerettem volna menteni, ESC megnyom, játék mentése pörög ca. 10 percig, valójában semmi nem történik és cask az ALT+F4 maradt...

    Ezt áthidaltam, hogy a betöltés utáni első másodpercben mentettem, akkor sikerült, utána nem volt gond ezzel.

    Majd csináltam egy multit és amikor csatlakozni akartak hozzám, nem tudtak, mert modok hiányoztak (mod mappa 1:1-ben egyezik, mert én küldtem át neki mindent)

    Ezután már be sem töltötte a következő próbálkozásra sem.
    Mivel lehetne próbálkozni, mi lehet a baja? Volt valakinek hasonló tapasztalata?

    Nagyon köszönöm a lehetséges megoldásokat, előre is :)
    Utoljára szerkesztette: Robertoo21, 2019.06.07. 16:09:55
  • endy papp
    #21768
    Na közbe rájöttem....
    Van róla vidi is.
  • endy papp
    #21767
    Ez a kép az .....





    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2019.06.06. 20:02:45
  • endy papp
    #21766
    Nos az itató kérdés megoldva ,persze modként .....
    Na meg végre a szegény baromfiknak is jut-kell már víz
    A teheneknél kaptunk egy kijelzőt ami mutatja épp hogy áll a tejmennyiség,itt még valami nem kerek a leadással amit ír a mod,vagy csak valamelyik modom üti ,de mind egy, úgy is magam szeretem leadni.
    Animal Pen Extension

    Ez a kép ami nem jön elő nekem ,ha valaki tudja a megoldást megköszönném....
  • Caliph
    #21765
    én holnap kipróbálom mi tud már most aztán én is félreteszem kicsit
  • endy papp
    #21764
    Többek között,plusz most olvastam a fórumukon hogy ez még bővítve és fejlesztve lesz több minden bele kerül idővel ahogy a 17-nél is ezért is várok még vele addigra lehet kivégzem a mostani mapot.
    Mellesleg nekem picit kicsinek tűnik még a 17 HBR-hoz is,de talán ezen része is nagyobbodik...legalább is remélem.
    Meglátjuk mit hoz a jövő....
  • Caliph
    #21763
    végre....már csak a seasons kell :D

  • endy papp
    #21762
    Nos megérkezett .
    Meg van a következő mapom.
    (Persze még várok vele míg teljesen kiforrja magát,na meg nem hagynám félbe a 9 napom ,amit eddig toltam,az alappal.)
    A szokásos magas, egyedi minőség,de szerintem még fejlődni fog idővel ahogy a 17-nél is.
    Aki a 17-ből ismeri annak nem kell bemutatni,a letöltő helyen van több bemutató vidi is róla.
    Hof Bergmann Map v1.0


  • nono28
    #21761
    Köszi,az IT Runner-es jó!
  • endy papp
    #21760
    Az én gépeim most is kaparnak sár nélkül is még az aszfalton is.... de komolyan.
    Mod segítségével már valós súlya van a vontatmányoknak, akármi, akár mennyit nem húz el.
    A legerősebb kamionom ami fel van "pöckölve" 1150 LE-re az is alig húzza el a 120E-es pótot.
    Ennek a modnak a segítségével küzdeni kell a gépekkel,nem győzöm a váltót kapcsolgatni,simán kidobja a tempomatot is ha erőlködik,no meg ha nem megfelelő a sebesség fokozat választás lefullad.
    Fékezéskor ha nagy a súly alig tudok megállni,ha meg leállítom elgurul a map végéig is akár...(vagy a gyógyszerem)
    Kanyarokban óvatosan kell sebességet választani mert hamar borulás a vége...
    A szettemben közel 60 gombra-karra van funkció rátéve így azért el lehet farmozgatni,még jó hogy van a súgó ,mert van hogy ritkán használt dolgot puskáznom kell.
    Ennyi, lehet ezt azért valamennyire realisztikusan is tolni,persze kellenek a modok......
    Amiket írsz egyszer biztos belekerülnek....vagy soha ,de inkább modként....
    Évek óta mindig csak épp annyit tolnak előbbre rajt hogy eladható legyen valamiért,mondjuk az ideiből biztos nem fogy el annyi mint a 17-ből de sokkal nem fog lemaradni tőle.
    Én is szeretnék sok mindent ,de ez van ezzel kell beérni.
    8. nap még felhőt sem láttam nem hogy esőt....de éjjel is tolom így tök mind egy ha épp akkor lenne.
    A segédek is elkérik a lóvét rendesen,lemeszezett egy nagyobb földet és elvitt majd ezer eurót....a javítás is sokszor a 2 ezret is meghaladja,pedig csak gyenge 3 órát ment....
    HARDI Rubicon 9000 javítási költség
    Az első trakim ,már a harmadát sem éri ha eladnám....így mindig van mire gyűjtögetni....
    Az állatokkal is majd csak 1-2 nap múlva tudok foglalkozni ha lesz rá tőke de mindig van más fontosabb.
    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2019.05.20. 18:46:55
  • Caliph
    #21759
    it runner packanak is volt szerviz felépítménye asszem

    it service

    és maga az it runner pót,felépítményekkel

    szerettem a moduláris volta miatt
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2019.05.20. 16:59:12
  • Caliph
    #21758
    átdolgozhatnák már az állatokat is lassan szerinte,..pl minden nap igényelnék az etetést,az itatót lehetne fejleszteni pl egy szivattyúval,manapság állat istállóba,nagyüzembe senki nem hord vizet lajtoskocsival...
    a seasons simán lehetne alap,télen pl faforgáccsal kéne fűteni a farmot,lenne napi igénye a fűtendő terület nagyságától,stb stb...

    én és az álmaim,hogy de jó kis játék lehetne ebből még egyszer :)

    és a dinamikus talajról,legalább alap szinten ne is beszéljünk,sárdagasztás eső után ha azonnal rámész,kaparjon el a gép,ki kelljen húzni.....

    na ébredek is fel gyorsan :D
  • endy papp
    #21757
    HW-80 SERVICE TRAILER V1.0

    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2019.05.20. 16:53:23
  • endy papp
    #21756
    Anno a modok között tuti volt .
    Meg kell keresni a neten.......
    kb 1 perc volt míg ráakadtam az elsőre....neked is csak ennyi lenne ha vennéd a fáradságot magadnak.....
    PickupTT and PickupTTS service Truck update fix by Stevie
    Ezen az oldalon keresgélj ha ez nem jó.....
  • nono28
    #21755
    Sziasztok!

    Farming Simulator 17-hez tud valaki olyan pótkocsit vagy service kocsit amiről újra lehet tölteni a permetező gépet?
  • endy papp
    #21754
    Itt még könnyű modban,már azóta közepes nehézség.....
    Nem ez már 1.3 patch után van,akkor kezdtem bele a komoly farmozásba.
    Előtte nem is játszottam csak pár hetet még nov. dec.-ben.
    Nem véletlen írtam hogy érdemes figyelgetni néha ha nincs elég pénzed és rá vagy utalva a küldikre is.
    A küldikre is van mod hogy többet egyszerre is tudj vállalni így nem szalasztod el egyiket sem.
    A modderek gondoskodtak mindenről....
    Már van annyi földem kb. a fele van meg, hogy nem kell többet bérbe tolnom,így sincs megállás 2 napja a segítők lovagolnak ,egyszerűen nem volt rá időm,talán ma már lesz időm picit ugratni......
    Van kis BGA-m, belőttem magamnak a kapacitását és az árát is ,így van értelme ahogy az fs 13-15-ben is volt a 17-ben már alig fizetett így oda nem is adtam soha semmit.
    Vannak jobban fizető elhelyezhető leadó helyeim is így tényleg jól testre tudtam szabni a játékot,de mégis valamennyire valóságos árakkal.

    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2019.05.19. 19:21:09
  • Wolo__Witz
    #21753
    Ez milyen módba tolod? Meg ez frissítés előtt volt, ha jól látom, mert most egy aktív küldit enged. Rengeteg melózok bérbe de nekem még ilyen összeg sose volt csak betakarításnál az is krumpli vagy répa.
  • endy papp
    #21752
    Ja tudom de még nem használom a CP, a 17-nél is inkább a AI Extensiont használtam, az jó volt a görbe földekhez is.
    Egyenlőre elvagyok, de majd később biztos használni fogom a plusz segítséget.
    A vicc hogy ennyi idő alatt (kb 13 óta,csak rosszabb) a giants nem volt képes egy működő és életképes AI-t össze rakni,pedig ha máshonnan nem a modderektől elleshette volna ,de nem ,ők ennél büszkébbek és inkább kiszúrják a szemünk egy ilyen vacakkal.
    Na de aki rég tolja az FS az már megszokta ezeket....
    Ezért is nincs értelme 4-5 hónapig érdemben neki fogni komolyabban a játéknak ,addig a játék is "kiforrja magát" és a modderek is ellátnak annyival hogy élvezhető és játszható legyen az FS.
    Most már van minden fajta gyár amivel elő lehet állítani vetőmagot, meszet,kevert takarmányt,stb,stb....
    A 6.napig báláztam,de már asszem idő nem nagyon lesz rá,no meg ezeknek a gyáraknak a segítségével ha beindul a nagyüzem és az állatok tartása mellet nem is nagyon lesz rá idő,max ha lassúra teszem az érést,mert már így is folyamatosan megy a "robot" alig jut időm füvet kaszálni....
    Sokszor azon kapom magam hogy nem tudom abba hagyni.....
  • Caliph
    #21751
    Ai engem is felidegel sokszor,de már coursplay moddal vagy follow me -vel egész használható. kombi után odakötöm follow me vel a bálázót,egész jól elvannak ha van elég követési távolság.

    Bála csomagolásnál is használható,csak ha nagyon lemarad akkor kikapcsolja magát,lehetne nagyobb az út amit megjegyez,de simán lehet csinálni egy kaszáló,forgató,rendkezelő,bálázó,csomagoló "vonatot" :D

    saját földnél permetezésnél/trágyázásnál csak egyszer kell az utat bejárni,és megtanítani courseplayel/föld aztán az is használható.

    sőt courseplay már magától megcsinálja az utat ha megadod neki a munkaszélességet meg a földet
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2019.05.19. 09:16:14
  • endy papp
    #21750
    Köszi.
    Megnéztem,nem rossz.
    Igazából majd mindegyiket érintőlegesen ismerem,már ha felkelti a figyelmem,ez annyira nem volt köztük.
    De sok a "DE" az egyiket te magad is leírtad.
    Van jó pár felesleges ami számomra mindenképp használhatatlan,nem csak a farmon.
    Az erdős rész eléggé elnagyolt és értelmetlen abban a formában.
    A földek ,még hagyján hogy girbe-gurbák (a jelenlegi AI az alap "kockákkal" sem tud sokszor megbirkózni normálisan) de nem csipem mikor a föld végében nincs egy kis szünet,a gépekkel nincs hely normálisan megfordulni.
    Nyilván nincs tökéletes ,mert a másik véglet mikor leszálló pályányi hely marad el.
    Ami a lényeg semmi olyan extra nincs rajt ami miatt nagyon tolni akarnám rajt.
    Nyilván GE nélkül ennyire nem tudom átformálni a mapot ,de amennyire nekem kell igen.
    Igazából várom hogy a modderek megcsinálják a "Fabrik spric-et" ha rosszul írom bocs,ami lehetővé teszi a gyárak üzemek működését azaz a produkciók létrehozását.
    Majd mikor ez már beépíthető lesz a mapokba,akkor tolom majd egy jó mod map-al.
    De ez idő ahogy a 17-nél is az volt .
    Addig nagyon jól elvagyok az alapon ,van cél feladat bőven.
    8.napon tolom, tyúkokon kívül 5 lovam van,igaz azok prémium kategóriásak,az egyik már 55%-on van 2,5 millát ér még várok a eladásával....
    Minden növényt termesztek,a cukornádat segítő nélkül magam vágom a gyári kombival,igaz nem oly nagy föld de el lehet vele szórakozni.
    A segítő alkalmatlan a gép üzemeltetésére,(ezt már más fórumon is olvastam kritikakép) de nem zavar jó pótot találtam utána.
    Igazából a GPS mod jó segítség minden föld munkánál főleg ennél is,a nyárfa bálázásáról nem is beszélve.
    A termű földeknek még csak a fel van meg,a fenyőim első része a 3 fázisban nő ,úgy hogy van, lesz itt feladat.
    Már a közepes nehézségen tolom átlagos növekedés mellett.
  • Caliph
    #21749
    Endy nézz rá a fenton forest mapra,átdolgozása az európai mapnak,hátha tettszeni fog neked :)
    egy hátránya van hogy fixen le van rakva minden,fölösleges a farm építés,pedig azzal jól el lehet szöszölni

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2019.05.18. 18:29:42
  • juszaka
    #21748
    Szia.
    Estére felrakom a javítást és majd kiderül minden. Tört játékkal játszom sajna.
  • endy papp
    #21747
    Nos a javítást tedd fel már ha eredeti a játék.
    Az 1.3 sok gondot megold, BUG-ot javít.
    Én is az elején javítások nélkül toltam(igaz csak 1 hónapig) ,de mikor kijött az 1.3 akkor feltettem,azóta tolom is rendesen.
    Hidd el enélkül a talajátalakító nélkül értelmetlen az objektumok elhelyezése......de te tudod,ha magad akarod szívatni.
    Nyilván mindent át lehet írni akár nullára ,de értelmetlen ha van ez a funkció akkor nagyon szépen bárhol tudsz kialakítani egy normális egyenes placcot,ha kevés a pénzed akkor először csak kisebbet majd bármikor tudod növelni ha több pénzed lesz.
    Nem véletlen tették bele a készítők ezt az opciót,nyilván arról megoszlanak a vélemények mennyire jó vagy sem ,én elégedett vagyok vele.
    Nézd itt az én farmom 2 földön alakítottam ki a semmiből ,minden elfér rajt amit szerettem volna.
    Olyanra és úgy alakítottam ahogy nekem tetszett.
    Farm

    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2019.05.18. 17:36:58
  • juszaka
    #21746
    Az a problémám, hogy nekem nincs olyan jel. Én sima alap játékkal, javítás nélkül játszom. Egyébként megtaláltam a fájlt, amibe az épület ára van. :) Ha más nem azzal tudok állítani, bár az csalás. :)
  • endy papp
    #21745
    Hi.
    Nos kezdjük az elején .
    Mivel sok a kérdés és a válasz is.
    Nem kell átírni semmit ,vagy legalább is én nem tettem ,szerintem felesleges.
    Azért kerül olyan sokba mert a talaj "egyengetést-deformálást" is számolja ,azért is olyan amilyen a talaj elhelyezés után.
    Azt hogy ezt kiküszöböld ,meg úgy általában normálisan el tudj helyezni objektumokat legyen az bármilyen ,érdemes-ajánlott előtte a talajt elegyengetni.
    Az sem árt ha előre eltervezed hova szeretnéd majd a többit is így akár egy sík terep egyengetéssel több dolgot is le tudsz majd helyezni ,persze ez csak saját vélemény.
    Ez sem ingyenes ,de ha ezért nem szeretnél fizetni akkor igénybe veszel kis (csalást) ha meg igen fizetsz érte, akkor sem kerül olyan sokba mint az általad említett megoldás.
    De azért azzal számolj ha pl: ha sok földet mozgatsz meg (tüntetsz el) akkor lehet akár milliós is a tereprendezés.
    A lényeg, kinézel magadnak egy helyet lehetőleg minél síkabbat,de az sem gond ha nem az (csak akkor több pénzbe kerül a talaj kisimítása) és a játékba beépített "talaj egyengetővel" olyanra és akkorára simítod amekkorára van pénzed és akarod.
    Ezt a játékon belül egy ásó ikon jelzi és ki is írja .
    Ha nem vagy gyakorlott benne ,akkor ajánlom egy "teszt mapon gyakorolni hogy el tudd sajátítani ,hogy is működik.
    Nagyon hasznos és jó dolog.
    A területet utána kedvedre színezheted festheted a funkció ezt is tudja.
    A súgó mindig segít .
    De legjobb ha te magad rájössz mindenre.
    Ha bármi kérdés merülne fel szólj segítek amiben tudok.
    Mellesleg nem nehéz.
    Segítség kép találtam neked való vidiket.




    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2019.05.18. 16:57:36
  • juszaka
    #21744
    Szia.
    Lehet volt már szó róla, akkor elnézést. Ma jutottam odáig,hogy meg tudjak venni egy tehenészetet. Mikor leakarom rakni az épületet, akkor azt az üzenet kapom, hogy nincs elég pénz. 100.000 dollárba kerül, nekem van 120.000. Ha 389.000 dollárra felviszem az összegem (hitellel) akkor tudom lerakni az épületet. Nem tudja véletlen valaki, játékban melyik fájlba kell átírni az épület összegét? Mert mire összeszedek még 300.000 dollárt nem kis idő. Valamint ha lerakom az épületet akkor torzítja a játék a talajt. Van ahol az épület mellett nagy domb lesz, máshol kisebb gödör. Erre valami megoldás?
    Köszönöm a segítséget.
  • endy papp
    #21743
    Nos igen "készülget" ezen van a hangsúly....
    A kopasz fákon kívül ennél többet tud a mostani alap állapotában a játék,mivel ezen a vidin az 1 szál nagy fenyőn távolban lévőn kívül semmi nem mozog,se a fák se a bokrok,se a fű......
    Nyilván kíváncsian várom én is de ,tartok tőle ,kell ennek is ahogy a 17-nél is még 1 év mire teljesen kiforrja magát.....
    Addigra lesz hozzá egy jó mod map és kezdem elölről megint....
    Ezt véletlen találtam,ezen a képen a fa is kopasz...már.

    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2019.05.16. 01:18:03
  • nono28
    #21742
    Köszi a segítséget!
  • Caliph
    #21741
    traki motorjának járnia kell,hogy használhasd ha jól emlékszem. beállításokban be tudod állitani a trakik gombbal inditását. csak arra figyelj hogy a motor bizony ketyegni fog időgyorsítás alatt is,és úgy eszi az üzemanyagot , szal ha végeztél a géppel,le kell állítani a motort :D

    frankó kis gép,várom 19be is nagyon
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2019.05.15. 18:16:46
  • nono28
    #21740
    Sziasztok!

    Tudna valaki segíteni?Sehogy se tudom beüzemelni,FS17 Goweil LT Master bálázót!Néztem a bálázó leírását,videóját de semmi!Még az oldal ajtókat se tudom felnyítni!
  • Caliph
    #21739
    seasons falatka: egy viharos nap...készülget ez is ahogy látom,szép lassan

  • endy papp
    #21738
    Farming Simulator 19
    20%-al olcsóbb a Steam-en
    Ha valaki most gondolkodna a vételen.
    De a régebbi FS-ek is leárazásra kerültek....
  • endy papp
    #21737
    Üdv Farmerek.
    Érdemes körülnézni a modok között megjelentek a különböző takarmány keverő,silage és egyéb üzemek,amik nagyban megkönnyítik a farmozást ,nem utolsó sorban,elhelyezhető BGA ,mini is(picit átalakítva az árait-kapacitását,már van értelme ,vele foglalkozni.)
    Ráadásul több mindent elfogad.
    A BGA-ra vissza térve ha csak a fermentált trágyát (ami ugye mellék termék) átalakítod egy üzemben műtrágyává és leadod abból is jó pénzt lehet csinálni.
    Nyilván kellenek ehhez olyan leadók amik mindent jó áron átvesznek.
    (Azt meg sem merem említeni van olyan átvevő helyem ahol a vízért is pénz kaphatok.....persze ezt nem használom, azért ennyire nem vagyok elvetemült.De ez egy mini vadaspark így érthető.... )
    Így a moddereknek hála színesebb,már most játék.
    A játékról is ejtenék pár szót.
    Most az 1.3 után ,eddig 150 óra után semmi komolyabb bugba nem ütköztem ami érdemben befolyásolná a játékot és élményt,nyilván apró dolgok vannak,de igazából így hogy 5 hónap után rengeteg mod van már,nagyon élvezetes a farmozás.
    Az igaz kedvemre való mod mapot nem találtam,az európain tolom,nekem bejön, az amcsit dobtam,nem tetszett annyira.
    Van egy ami még mesze nem publikus,nincs kész,( Hof Bergmann Reloaded) tavaly is toltam rajt,jó volt ,mire ezt megunom talán kiadják ,vagy valaki más kitol egy jót.
    A játékban ezzel a talaj átalakítóval és a sok elhelyezhető objektummal elég jól testre szabható átalakítható a map.
    (van olyan mod ami lehetővé teszi hogy nagyon közel lehessen tenni az objektumokat egymáshoz,kiküszöböli az állandó idióta,ütközést.)
    Nyilván aki többre vágyik annak ott a GE. nekem már nincs kedvem vacakolni vele.
    Nem tudom mi van a felhőkkel 6 nap után semmi,pedig nem pörgetem az időt,ezen része valahogy elég érdekes,több teszt mapon(ugyan ezen) már a 2.-3. nap felhős volt vagy esett is....
    Na mind egy valahogy túlélem.....
    Köszönöm a figyelmet.


    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2019.05.10. 11:40:13
  • ferci98
    #21736
    Valakinek van kedve Farming Simulator 19 -hez? Van saját szerver és egy jó térkép
    Jelenleg 3-an vagyunk a szerveren. Természetesen nem kell semmi költséget fizetni a játékért és szerverért. Nem kérünk többet csak kölcsönös bizalmat és ha nem is minden nap de heti kb 3 esti közös játékot. Játékban van saját készítésű térkép és néhány mód.

    Jelentkezéseket szívesen várom, fiúk lányok bárki és ha lehetséges emaibe írjatok mert itt nem biztos hogy vissza tudok írni [email protected] Köszönöm
  • endy papp
    #21735
    Olyan mint egy biliárd asztal a golyó nem nagyon tudna semerre elgurulni.....
    No meg a gépeknek sem kell erőlködni az emelkedőkön,még egy bucka sincs.
    Persze aki ezt szereti,lelke rajta.
    Az a sok föld meg, engem megfullasztana.
    Mondjuk ilyen jellegű map több is van és sokkal jobb és változatosabb is....szerintem.
    Mire mindet birtoklod kb 2020-ban kiadják az fs 21-et....
  • Caliph
    #21734
    Találtam egy jó 4x mapot,midwest horizon

    Valami hasonlót kerestem,hatalmas map,többméretű és alakú földek,még experimental de nagyon bejövős USA feeling :)
    Ma este kezdtem rajta :)

    Csirkés részhez: alap csirkék elég keveset hoznak,de én mindig beruházok rájuk(modolt animal penek,automata tisztasággal de magasabb fenntartási költségekkel,nem szeretek takarítással molyolni),illetve a csirketojás raklap az egyszerűbb kezelhetőség miatt.

    Minimális foglalkozás mellett hoznak egy kis pénzt,amit két vetés között el lehet adni,meg jól mutat a farmon :) párezer dolcsi meg mindig jól jön