• endy papp
    #21930
    Üdv.
    Itt találsz magadnak megfelelőt,mindenből ,azért had ne találjuk ki épp neked mi kellene és ne keresgéljük a több százból ami épp neked teszik...
    Kategóriákra van szedve így itt elég jól lehet szelektálni szerintem .
    FS Modok
    Az elejéről kezd és biztos meg fogod találni amire szükséged van,időt kell rá szánni, én napi szinten átnézem az épp aktuálisakat ha össze számolnám időben "pár" órát biztos kitenne....amit erre fordítottam,arról nem is beszéltem ,hogy ki is kellett őket próbálni ,működnek é ,tetszenek é, ja és mennyi error logot dobnak.....
    Majd az összeset innen töltöttem le.
    Ha egy adottról szeretnél többet tudni mindhez van leírás ,ha ide belinkeled őket abban tudok segíteni hogy megmondom hogy ezt vagy azt használd vagy ne,valami ok miatt.
    Hogy kérdéseidre válaszoljak.
    Ebben a játékban is ahogy az elődökben is ,mindig kiírja jobb oldalt (alapból tudja a játék) hogy épp mit aratsz és mennyi van a tartályban akár pótkocsiban.
    Igazából minden mód segítheti a játékot ilyen-olyan formában de ezt neked kell konkretizálni ,mire van szükséged.
    Nekem speciel kb 7 GB modom van benn ,nem mondom ,hogy mind kell és használom is , de elférnek egymás mellett ,míg nem okoznak gondot.