• endy papp
    #21760
    Az én gépeim most is kaparnak sár nélkül is még az aszfalton is.... de komolyan.
    Mod segítségével már valós súlya van a vontatmányoknak, akármi, akár mennyit nem húz el.
    A legerősebb kamionom ami fel van "pöckölve" 1150 LE-re az is alig húzza el a 120E-es pótot.
    Ennek a modnak a segítségével küzdeni kell a gépekkel,nem győzöm a váltót kapcsolgatni,simán kidobja a tempomatot is ha erőlködik,no meg ha nem megfelelő a sebesség fokozat választás lefullad.
    Fékezéskor ha nagy a súly alig tudok megállni,ha meg leállítom elgurul a map végéig is akár...(vagy a gyógyszerem)
    Kanyarokban óvatosan kell sebességet választani mert hamar borulás a vége...
    A szettemben közel 60 gombra-karra van funkció rátéve így azért el lehet farmozgatni,még jó hogy van a súgó ,mert van hogy ritkán használt dolgot puskáznom kell.
    Ennyi, lehet ezt azért valamennyire realisztikusan is tolni,persze kellenek a modok......
    Amiket írsz egyszer biztos belekerülnek....vagy soha ,de inkább modként....
    Évek óta mindig csak épp annyit tolnak előbbre rajt hogy eladható legyen valamiért,mondjuk az ideiből biztos nem fogy el annyi mint a 17-ből de sokkal nem fog lemaradni tőle.
    Én is szeretnék sok mindent ,de ez van ezzel kell beérni.
    8. nap még felhőt sem láttam nem hogy esőt....de éjjel is tolom így tök mind egy ha épp akkor lenne.
    A segédek is elkérik a lóvét rendesen,lemeszezett egy nagyobb földet és elvitt majd ezer eurót....a javítás is sokszor a 2 ezret is meghaladja,pedig csak gyenge 3 órát ment....
    HARDI Rubicon 9000 javítási költség
    Az első trakim ,már a harmadát sem éri ha eladnám....így mindig van mire gyűjtögetni....
    Az állatokkal is majd csak 1-2 nap múlva tudok foglalkozni ha lesz rá tőke de mindig van más fontosabb.
    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2019.05.20. 18:46:55