• endy papp
    #21752
    Ja tudom de még nem használom a CP, a 17-nél is inkább a AI Extensiont használtam, az jó volt a görbe földekhez is.
    Egyenlőre elvagyok, de majd később biztos használni fogom a plusz segítséget.
    A vicc hogy ennyi idő alatt (kb 13 óta,csak rosszabb) a giants nem volt képes egy működő és életképes AI-t össze rakni,pedig ha máshonnan nem a modderektől elleshette volna ,de nem ,ők ennél büszkébbek és inkább kiszúrják a szemünk egy ilyen vacakkal.
    Na de aki rég tolja az FS az már megszokta ezeket....
    Ezért is nincs értelme 4-5 hónapig érdemben neki fogni komolyabban a játéknak ,addig a játék is "kiforrja magát" és a modderek is ellátnak annyival hogy élvezhető és játszható legyen az FS.
    Most már van minden fajta gyár amivel elő lehet állítani vetőmagot, meszet,kevert takarmányt,stb,stb....
    A 6.napig báláztam,de már asszem idő nem nagyon lesz rá,no meg ezeknek a gyáraknak a segítségével ha beindul a nagyüzem és az állatok tartása mellet nem is nagyon lesz rá idő,max ha lassúra teszem az érést,mert már így is folyamatosan megy a "robot" alig jut időm füvet kaszálni....
    Sokszor azon kapom magam hogy nem tudom abba hagyni.....