• endy papp
    #21750
    Köszi.
    Megnéztem,nem rossz.
    Igazából majd mindegyiket érintőlegesen ismerem,már ha felkelti a figyelmem,ez annyira nem volt köztük.
    De sok a "DE" az egyiket te magad is leírtad.
    Van jó pár felesleges ami számomra mindenképp használhatatlan,nem csak a farmon.
    Az erdős rész eléggé elnagyolt és értelmetlen abban a formában.
    A földek ,még hagyján hogy girbe-gurbák (a jelenlegi AI az alap "kockákkal" sem tud sokszor megbirkózni normálisan) de nem csipem mikor a föld végében nincs egy kis szünet,a gépekkel nincs hely normálisan megfordulni.
    Nyilván nincs tökéletes ,mert a másik véglet mikor leszálló pályányi hely marad el.
    Ami a lényeg semmi olyan extra nincs rajt ami miatt nagyon tolni akarnám rajt.
    Nyilván GE nélkül ennyire nem tudom átformálni a mapot ,de amennyire nekem kell igen.
    Igazából várom hogy a modderek megcsinálják a "Fabrik spric-et" ha rosszul írom bocs,ami lehetővé teszi a gyárak üzemek működését azaz a produkciók létrehozását.
    Majd mikor ez már beépíthető lesz a mapokba,akkor tolom majd egy jó mod map-al.
    De ez idő ahogy a 17-nél is az volt .
    Addig nagyon jól elvagyok az alapon ,van cél feladat bőven.
    8.napon tolom, tyúkokon kívül 5 lovam van,igaz azok prémium kategóriásak,az egyik már 55%-on van 2,5 millát ér még várok a eladásával....
    Minden növényt termesztek,a cukornádat segítő nélkül magam vágom a gyári kombival,igaz nem oly nagy föld de el lehet vele szórakozni.
    A segítő alkalmatlan a gép üzemeltetésére,(ezt már más fórumon is olvastam kritikakép) de nem zavar jó pótot találtam utána.
    Igazából a GPS mod jó segítség minden föld munkánál főleg ennél is,a nyárfa bálázásáról nem is beszélve.
    A termű földeknek még csak a fel van meg,a fenyőim első része a 3 fázisban nő ,úgy hogy van, lesz itt feladat.
    Már a közepes nehézségen tolom átlagos növekedés mellett.