• traktorista
    #19024
    Pont a lényeg sikkad el. Traktorok, nagy gépek vezetésének élvezete, küzdelem a talajjal. Ha már annyira elnagyolják a folyamatokat és kiterjesztik, simán csinálhatnának belőle stratégiai játékot is. Akkor aztán végképp nem kell a fizikai viselkedéssel bajlódni.
    Van benne minden, mi szem-szájnak ingere, gyönyörű színek, már-már mesébe illő tájak, csak éppen haláli unalmas az egész.
    Akármilyen pocsék játék is az Agrar Simulator, abban a földmunkák olyan élvezetesek, hogy csak azért az egyért érdemes újra és újra elővenni. Persze tudjuk, ez az Astragonos Farming sorozat gagyinak indult az elején, de mára mégis csak piacvezetők lettek és kb. ugyanott vannak tartalmilag, ha leszámítjuk a cukormázat. Tartalom kell, nem cukormáz, ezért mondom, hogy igénytelen a közönség. És igen, manapság mindenütt ez a jellemző, miért itt lenne másképp.