• eta32 #4556
    "Engem szerencsére nem kötnek azok a békjók, amiket te magadnak állítottál fel önként. Én bármikor összepakolhatom a brigádot és költözhetek másik pályára mindenféle következmény nélkül."
    Engem sem kötnek , de mivel az első karrieremben (akkor még nem volt Hard mod a játékban) annyira kihívás nélkülinek éreztem és kezdett uncsi lenni a játék menet ,hogy ahogy a játékba bele került ,inkább kezdtem másikat hard modban ,mint hogy unatkozzak kihívások nélkül....
    Ha úgy szeretnék játszani én is megtenném , a régi karrierbe vissza térhetek bármikor,de nem fogok.
    Van akinek az jön be hogy modokkal ,tökön-babon keresztül vágtat büntetlenül,soha ki nem fogyó üzemanyaggal stb....
    Én is felhasználom a játék adta ingyen üzemanyagot még hard modban is ha már benne van alapból a játékban....
    De így is kell nem keveset költenem benyára,de pont az a szint ami nekem megfelelő számomra,ez által nem érzem sem békjónak sem sanyargatásnak....
    Pl: a Mudrunnerben volt olyan Mod pálya amit én is csak mod gépekkel toltam ,mert olyan helyekre kellett szállítani fát hogy az alapokkal amik az adott maphoz voltak ,nem nagyon volt teljesíthető vagy csak kín keservesen....még mod gépekkel is küzdelmes volt.
    Így aztán volt benne kihívás azokban a mapokban,ja meg a MR-ben manuális (pedálos) kuplunggal váltottam minden sebességet,mert a hard mod ott tényleg az volt....pl. minden rossz váltás kuplungolás rossz megválasztása,komoly károkat okozott,stb...
    Sok videót megnéztem anno de nagyon kevesen tolták így anno azt a játékot is....
    De ilyen ez a játék van aki így van aki amúgy játssza neki, neki az ép megfelelő kihívást és élvezeti faktort ki-felhasználva.
    Számomra ez a játék hard nélkül tömény unalom,csak bohóckodás,nem véletlenül hagytam azt a karriert pedig nem kevés időt toltam bele abba sem.....
    Nyilván a hard mod sem tesz akkora nagy kihívást itt az SR-ben, mint anno a MR-ben de azért,aki így tolja az tudja miről beszélek....