• Jóózsf István #4511
    Pont a kanyonos rész nem tetszik. Ott nincs mese. Mész amerre út van!
    A küldetések kicsit alattomosak. Mármint nem válogathatsz. Azt csinálod, amire elég a rangod, vagy épp az következik, vagy felszedett feladat. Amúgy még mindig azt mondom, hogy jó térkép. A feladatok sem a valóságtól elrugaszkodottak. Épp annyi motyót kell szállítani, ami reális. Közben beszédbe elegyedtem a készítőjével, mert látta a HÚGYÚB-jaimat. Ez az ember készítette a KOLHOZ-t is! Az is jó pálya és az is hasonlóan szigorú, ami a küldetéseket illeti.
    Ezt üzeni:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    I already recommended the map on the Hungarian forum. It turned out quite well! If this is the first one, (plus) congratulations!

    Little Big Story
    Élvezd a játékot!
    Ez a második térképem.
    Az első egy elhagyatott kolhoz volt (abandoned collective farm).

    Géza Színes Azt is végigjátszottam. Jó volt az is!
    Ja persze! Mert nem a te nevedre nyomtam, hanem ami a modhoz meg van adva. ?
    Kívánok neked sok kedvet és időt a pályaszerkesztgetéshez! Várjuk a további munkáidat.

    Little Big Story
    Vannak tervek a kolhoz folytatására. Csak addig, amíg békés az égbolt és az idő. Szóval drukkolok. Üdvözlet az egész magyar közösségnek ;)


    Ő váltott át Magyarra. Gondolom fordítóval. Kedves volt tőle. Jó fejnek tűnik.
    A Kolhoznál is egyeztettünk, mert valami nem stimmelt. Akkor is normális volt.
    Azt nem tudom, hogy miért nem az ő nevén fut a mod.

    Ez meg egy másik mod, ami nem lenne rossz, de még van vele munka. Ennyire nem vagyok esetlen! (De igen!)