Jóózsf István#4041
Nem vagyok hajlandó a nehéz küldetés pótokat mással húzgálni! Régen én is a liftezős KoloB-ot használtam erre a célra, de értelmetlennek tartom az egész küldetés fajtát. Csak egy szükséges rossz a játékban. Beletették, hát megcsinálom. Megnehezítették, hát megkönnyítettem. Ilyen az élet!
Amiatt kell a csipeszes felépítmény (Habár em azzal rakodok) mert: MARHA BARÓN NÉZ KI!!!
Jocó!
Amikor én találtam nekem is az volt az első gondolatom, hogy: "Basszus ez átmegy mindenen!" És sajnos az sem véletlen, hogy a módosítottat használom! Mert így teljes értékű a jármű. A fejlesztők meg G.IK! És direkt szívatnak minket.
Erre van is egy jó idézetem a fókusz fórumról: Erre írták Ezt:"This is a long haul truck, designed for the american highways, not even for lighter offroading in a mine or quarry. I say there is 0 point in adding it to the game, but I guess at least you'll have an extra truck to torture yourself with, and the devs probably got the license for free for advertising reasons, so they seized the chance."
Röviden: Ez egy autópályára való vontató. Maximum arra lesz jó, hogy szopassuk magunkat!
Ez a mentalitás sok ponton előjön a játékban. Aki felül erre a vonatra, lelke rajta. De én öreg vagyok már bohócnak. Csak szórakozni szeretnék. Amit ugyan nem támaszt alá a legutóbbi dejóm, de néha szabad a vásár. (És már megint elfelejtettem lelőni a jücsüböt a felvétel alatt így bele került a hangja. Bocsesz!) Ja igen: Csak erős idegzetűeknek!!!
Van még 3-4 küldetés ebből a pályából. Már nincs türelmem hozzá. Lehetett volna a játék háromnegyedénél építeni egy hidat északra, és akkor talán nem venne ki annyit az emberből, de ha a közönségnek így jó...?!?!? Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2022.08.21. 15:45:34