5795
  • Jóózsf István #3115
    Ibizán pincérkedtél?

    Menet közben mindig állítgatnak valamin. Szerintem a sérülésen is reszeltek...
    Minden Tátrából a módosítottat használom, mert sírva fakadok, hogy a fejlesztők így behatárolták a képességeiket. Mint a kizárólag magas nyerges 813. Abszurd! A főnixet meg akkor veszem elő, amikor vesztésre állok a pályával szemben.
    Tegnap megjelent egy régi MR-es pálya. A mocsár. Sajnos pont attól a moddertől, akit bojkottálok. Talán nem mert annyira belenyúlni...
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2021.10.14. 05:30:03
  • eta32 #3114
    Köszi ,mond meg neki én is csókolom.....
    Csak kipróbáltam őket a teszt mapon....annyira nem voltam tőlük elragadtatva....
    Főleg hogy a platósra nem lehet darut is feltenni ....pedig a fórumon is hiányolták ,még képeket is tettek be a valós vasról....
    Mivel május-június óta most tértem vissza,na és mint tudjuk a Hard modban tolom(megint új karrier,már 3x)....így Alaszkában "lapátolom" a havat...
    Úgy hogy van lemaradásom bőven.
    Nekem még csak most ért véget a nyár ,így csak most tudok több időt szentelni ilyen dolgokra.
    Persze ez is csak nov.22-ig tart,az FS22 onnantól leszorítja megint a listáról.
    A hibákat meg mire oda érek majd kijavítják..vagy nem...
    Tegnap is az egérrel nem tudtam jelölni kormány controller combó meggajdult.... epic újra indít kormi is és már működött megint jól...
    Kb ez a hiba a megjelenés óta előjön kisebb nagyobb időközönként....
    Ja nem kell ennyi vezérlőt használni.....ja meg kellett volna z elmúlt 1 1/2 évben csinálni....
    Alaszka most megy simán...ja mikor is jelent meg ...
    De már ilyeneken nem tudom felhúzni magam,ahhoz túl rég tolom...
    Mondjuk nem tudom mi történt Alaszkában ennyi defektet mint tegnap nem kaptam még...
    Na meg az idő futamokat kamionnal teljesítettem.... a felfedezőkkel semmire nem mentem...
    Persze nem csalok nincs mod csak amit a játék abban a régióban ad....neki is futottm némelyiknek 3-4x mire össze jött mindenhol a gold...
    Legalább volt kihívás és izgalom...

    Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.10.13. 20:29:52
  • Jóózsf István #3113
    Rámentél már az új Tátrákra és a Tátragyárra?
    vagy még pihenteted?
    Ha nem, akkor lehet, hogy érdemes megvárni a hó közepére jósolt rejtélyes peccset. (Péntek?!?!?!)
    Ugyan túl nagy baj nincs, csak apró anomáliák, amik viszont bosszantóak. Az egyik legjellemzőbb, hogy amikor egy célterületre érsz, akkor nem jelenik meg a hozzátartozó kezelő szövegmező. Legyen az rakodási terület, feladatmező, vagy célmező. Úgy lehet orvosolni, hogy minimum a főmenübe ki kell lépni. Én a komplett játékból szoktam...

    Anyukám csókoltat!
  • eta32 #3112
    Ja ja még szerencse valaki gondoskodik rólad.....
  • Jóózsf István #3111
    Anyukámnak hála!
  • eta32 #3110
    Ja így is lehet nézni ...lassan 1 liter üzemanyag ára lesz ha így folytatódik....
    Téged mennyiért vettek meg....jaj már megint hülyeségeket beszélek ,te az ingyenes verziót kaptad....megint....
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.10.12. 20:24:14
  • Jóózsf István #3109
    Megvettek téged 833 forintért KILÓRA!
  • eta32 #3108
    Leárazás az epicnél....még ha nem is nagy de a semminél több.
    Be is húztam a 2 évadot,így is úgy is meg vettem volna de így annyira nem fáj...
  • Jóózsf István #3107
    "The treasure hunt is on! Be the first to find all 13 names we’ve hidden across various base game maps to win a free copy of SnowRunner Premium Edition!"
    Ehun-e!
    Attól tartok lecsúsztunk róla!
    SZPÓÓÓÓÓÓJLEEEER!
  • RJoco
    #3106
    Feltenni?
    Általában az nem szokott kelleni. A fénykép kellhet, hogy biztos észrevetted, nem csak arra jártál.
    De lehet, hogy extra díszítőelemet kapunk a kocsikhoz. Vagy el nem érhetőt old fel.
  • Jóózsf István #3105
    Ha találgathatok, akkor ez egy játék a játékban és arról szólhat, hogy különböző "jeleket" képeket kell megtalálni, lefényképezni és feltenni valahova. Konkrétan a játékban nincs jelentősége. GONDOLOM!!!
  • RJoco
    #3104
    Térkép
    Kapcsolj ki mindent, csak a Point of Interest maradjon bekapcsolva.
    A kikötőnél lesz egy sprays flakon. Meg fent bal oldalt is.
  • Jóózsf István #3103
    "Ezek a Hidden Tag-es, festékszóróval jelölt, kincsvadászos dolgok mit takarnak?"
    Kaphatnék még egy kis információt? Nem rémlik a dolog!
    Alaszkában? Nem csak egy sima stopperes küldetés?
  • RJoco
    #3102
    Köszi!
    Az interaktív térképet én is megtaláltam.
    Meg is van, hol a hiányzó fejlesztés. Jól eldugták.
    Sejtettem, hogy lesz arrafele egy, de az útról nem dobta be, nem volt látható. Ha jól látom, akkor egy szikla takarja. Majd kiderül mikor odamegyek.
    Ezek a Hidden Tag-es, festékszóróval jelölt, kincsvadászos dolgok mit takarnak?
    Ez nekem így elsőre új.
  • Jóózsf István #3101
    Mint ahogy azt akkor megénekeltük, amikor megjelent. Örülök, hogy más is így látja, mert akkor nem vagyok egyedül érzékeny erre a témára. Annyi vigaszt tudok mondani, hogy harmadik, negyedik pálya jó lesz. A második a legsiralmasabb!

    Jocó!
    Igen a kedvenc jelenségem a rönközés kategóriában. Már felpakolás közben is elő tudtam adni.
    Ha valamit nagyon nem találsz egy térképen szól és elküldöm az interaktív térkép linkjét, vagy kikeresem neked, hogy ne fuss szpojlerbe és bejelölöm én. Vagy elmagyarázom.
  • RJoco
    #3100
    Ebben a játékban a rönközés felettébb katasztrofális.
    Utolsó szerződéses feladatként még egy faszállítmány maradt. Hosszú és közepes. Természetesen.
    Átmentem az alagúton, aztán véletlenül vissza is mentem. Majd megint átmentem. Igen ám, de a hosszú fa vége nem a póton volt, hanem mellett. A rakomány rögzítve. Főmenübe és visszalépés nem segített.
    Oldottam a rögzítést, aztán szedhettem össze a fát.
    Ehhez nem jó egy akármilyen daru, csak a fogós. Vittem hozzá egy külön kocsit. Felszenvedtem. De tényleg. MR-hez képest itt szenvedés a rönkök pakolása.
    Na mindegy, haladok tovább a hosszú fával a kocsin és a közepes fával mögötte egy póton húzva.
    Tudtam, hogy az út egy részénél gondjaim lesznek. Csak arra nem számítottam, hogy felborul a pót.
    Még jó, hogy a darus kocsit minden jóval elláttam, így utánamentem. Összeszenvedtem a fát. Tényleg katasztrófa. Inkább vonszoltam, mint raktam.
    Aztán elvittem a lerakási helyre.
    Közben rájöttem, hogy ebben a játékban igazán a méret számít.
    Az 51"-os kerekekkel szenvedés a dagonya. Ezen 57"-os kerekek vannak, meg sem kottyant neki. Pedig a motor igencsak gyenge benne.
    Feladatként maradt még kettő pályán felvehető. Össze kell szednem pár csomagot. Természetesen a fához használatos daru nem alkalmas hozzá. Hozhatok még egy kocsit vagy a már ott lévőket vihetem vissza átalakításra.
    Ha ezt is letudtam, akkor már csak az időfutamok maradnak Alaszkában. És egy fejlesztést még meg kell keresnem.
  • PagoX
    #3099
    Elkezdtem az Amurt. De tényleg, ennek most mi értelme volt? Ez semmi más, csak a játékos szivatása a fantáziátlan fejlesztő részéről.
  • Jóózsf István #3098
    Sokáig ellene voltam az oldalfalas pótnak, mert arra a következtetésre jutottam, hogy könnyebben borulnak fel. Így a laposakkal jártam, amíg rá nem jöttem, hogy az oldalfalasban viszont nem muszáj lekötni az árut!!! Amitől nem borul olyan könnyen, plusz jobban is lehet haladni. Ugye ezt hívom én csalásnak és csalós pótnak. Amikkel most járok rakoncás félpótok, meg egyenesen maga a vérfertőzés - gyerek és tömeggyilkosság! Mivel lekötetlenül vihetem duplán benne az árut. Ráadásul nem öt, hanem kétszer hat egységet. De ezt már ecseteltem... Én ezzel védekezek a készítők által oly nagyon favorizált "Menj végig az úton hatszor" megoldás ellen.

    A rönközést még mindig nem kedveltem meg.

    Beleolvastam egy modba és a fórumába és meglepő dolgokat láttam. A fejlesztője úgy készítette, hogy Mudrunner stílusú felfüggesztés... Az az érdekes benne, hogy amikor én nekiálltam rendbe tenni a Brigadérost, akkor azon a vonalon indultam el, hogy keményebb rugó és akkor a rézsűn jobban megtartja az autót és ugye rakományt. Emberünk pont fordítva gondolta. Ugyan nem ez a cél vezérelte, mert ő csak jobban vezethető autókat akart. Le is írja az elején, hogy csodát ne várjunk a modtól, mert a játék fizikája ezt nem teszi lehetővé, de szerinte így tutibb. És tényleg! Legalább is tetten érhető javulás, ha az egészet vesszük figyelembe. HA tehát egy rosszabb úton haladunk egy rakott járművel, akkor kevésbé hajlamos a borulásra, mert a gyengébb rugó nem dobja meg annyira... Azt majd elfelejtettem, hogy ő játszott az alváz csavarodásával is, ami első olvasatra szintén hajmeresztő, de itt és most bevált.
    Most ezt tesztelgetem.
    Közben likvidáltam pár pályát. Egyet tartottam meg, mert ha ezen cseszem el a módosítást és törli a járművemet az nem számít, de főjátékban meglehetősen bosszantó.

    Jöhetne már a következő fázis, mert kezdek megzavarodni.
    Valamelyik kattintás vadász jücsüber azt találta mondani, hogy most hóközepén 15.1 peccs lesz. Ami teljesen érthetetlen, mert a PTS már 15.4-nél tartott ami mondjuk nem releváns. De az már furcsa, hogy ki akarnak adni egy peccset??? De azt miért nem akkor tették, amikor kijött az aktuális fázis? Merthogy legalább kettő, de inkább három hétig cibáltuk a pimpilinket szeptember 9.-ig a fejlesztőkkel együtt!

    "We’re planning to release the 15.1 patch around mid-October, which will bring various bug fixes. Make sure to stay tuned for more details."

    Azt meg csak halkan, hogy elméletileg ősszel ki kellene jönnie a hatodik fázisnak! Szóval furcsa.

    "We’re slowly heading towards Season 6: Haul & Hustle! We can’t wait to showcase more about the new American region and the new vehicles that will come with it!"

    Hát, jó lesz ha belehúztok srácok!
  • RJoco
    #3097
    Pár feladat van még Alaszkából, azt gondoltam, hogy viszonylag hamar meglesz. Hát nem, mert olyan kívánságlisták vannak, hogy csak nézek.
    Faszállításnál eldurrantottam az egyik kereket a kamionon. Úgyis útba esik a garázs, legalább tankolva is lesz. Meg láncos kerék felrakva. Az jobb a feladathoz.
    Póttal nem lehet a garázsba állni, a kamionon meg hosszú fa volt.
    Kivittem egy darus kocsit, hogy leszedjem a fát. Megemeltem egyszerre a 3-at és szépen meg is tartotta a daru. Gondoltam de jó, egyszerű lesz visszatenni.
    Aha. Meg is volt a dolog, megyek vissza a póthoz, mikor látom, hogy a daruból kiesnek a fák és össze van zárva a markoló. Pont akkor, amikor megjelent grafikailag a dolog. Köszi fejlesztők...

    Párszor majdnem sikerült felborítanom a kamiont. Egyszer a motor is leállt, de a pót még tolt egy kicsit, a szikla meg visszabillentett. Amúgy olyanokat akrobatáztam, hogy öröm volt nézni.
    A végén azért csak sikerült felborítanom. Az lett a játék vége.
    Ezek a pótok is érdekes dolgok. Sima, oldalfal nélküli, 4 helyes. Nem borult fel, csak jobban megdőlt és már borult róla a cucc. Örültem (nem igazán), összeszedtem.

    Ezeket a "szimulációs" effekteket nagyon elcseszték.
    Eddig nem figyeltem, de most tettem torony kipufogót a kamionra. Kettőt is. Tök jól néz ki. Ontja a füstöt indulásnál.
    De ott nem jön ki forró levegő. Csak füst. Hideg füst. Pedig egypár-száz foknak távoznia kellene.
    A készítők biztos arra gondoltak, hogy legalább a játékban legyen megállítva a globális felmelegedés. Forrólevegőt szívunk be és hideget nyomunk ki...
  • eta32 #3094
  • Jóózsf István #3093
    Ööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööö..................................................................................................................................................................................................... Itt ni: "Az a hütöventillátor által beszívott levegöt illusztrálja."
    Azt' ugyan minek is kellene illusztrálni?
    De még csak nem is ez volt a lényeg, hanem az, hogy mivel nincs ilyen a valóságban, mi keresnivalója van a SZIMULÁTORUNKBAN? (Mindig megnevettet ennek a szónak és a játéknak a kapcsolata!)
    Ez egy BUTA ficsőr! Szerinted a butaság jól néz ki?

    És megint csak azért írtál, hogy velem ellenkezz! Szerinted ez szórakoztat? Vagy esetleg valaki mást? (Mást talán.)
    Tudsz te értelmesen is viselkedni, ha akarsz...
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2021.10.07. 05:37:44
  • RJoco
    #3092
    Most megfigyeltem a Banditánál, hogy elől pont olyan koszos sárga levegőt szív be, mint amit kipufog. Szóval ez egy elég nagy baki.
    Amúgy is elég ronda ez a sárgás füst.
    Miért nem szép dízelfekete, mint az életben?
    A Tatra hűtőrácsánál nincs effekt.
    Mondjuk ott nem is tudom hol a motor.
    Azon könyököl a sofőr esetleg?
  • RJoco
    #3091
    De nem a hideg levegő beszívása egy kamionnál.
    A jó meleg levegő néz így ki az aszfalton. A modern járművek motorházteteje már hőszigetelt. Esetleg egy régi dízelnél, ha nincs hőszigetelés. Illetve kamionnál, ha ott sincs. De akkor sem a hűtőrácsnál.
  • Jóózsf István #3089
    Igen. Jól néz ki. De vajon az univerzumnak melyik sarkában létezik ilyen látvány, vagy épp melyik verziójában? Itt ahol én élek ilyen nincs, Ha csak nem teremtem meg mesterségesen a körülményeket, hogy létrejöhessen.
    Majd jártadban-keltedben fényképezd le nekem ezt a jelenséget, vagy még jobb, ha lefilmezed. Én meg megígérem, hogy onnantól kezdve én tartalak el életed végéig!
    De, hogy legyen tétje is, addig meg te engem! Dííííl?
  • RJoco
    #3087
    Nálam csak 2 váltó elérhető a legtöbb géphez, ha nem az összeshez.
    Van az alap, meg van ez a 8 sebességes.
    Amcsi kamionokon jól szuperál.
    Rádobtam már a Tatra-ra is. Az éjjel a nagy rakományt már úgy húztam. Mondjuk annyit nem hozott, mint az amcsi kamionoknál, viszont a H fokozat nála is jó. A Banditánál a H fokozat használhatatlan. És 3 fölé eddig még sosem váltott. 3-ba is talán csak lejtőn lefele.
    Az, hogy sérülékeny, annyira nem érdekel. Nem kell ütközni. Írom én, aki rendszeresen borul vagy nekimegy valaminek :)
    A fogyasztás meg hát olyan, amilyen. Ha több erőt ad, akkor van értelme.
  • Jóózsf István #3086
    Azok a diagramok amik szerint te próbálod eldönteni, hogy hogyan lesz hatékonyabb egy autó, szart sem érnek. Egyszer sem vettem róluk tudomást.
    Hogy pontosan mitől lett pocsékabb azt nem tudom, de a 8 gangos váltó valószínűleg inkább országútra való. Szinte minden járművemben terep, vagy valami speciális, vagy fejlettebb váltó van.
    Próbáld inkább érzésre fejleszteni őket. Tudod, mint a gumiknál. Hiába drágább és a verziószáma is nagyobb, nem biztos, hogy az a legtutibb gumi.
    A motorokkal is óvatosan kell bánni. Nem csak az erejük, de a sérülékenységük és a fogyasztásuk szerint is osztályozva vannak. Mivel én amúgy is csalok, nálam egyértelműen a legerősebb motorok játszanak.
  • RJoco
    #3085
    Én tényleg tök hülye vagyok már ehhez.
    Tegnap a GPU 70-72 fok volt, a venti meg 1400-1500 körül járt.
    Ma 65 foknál feljebb nem engedte a GPU-t, ezért a venti 1800-1900 körül járt.
    Elvileg semmi nem frissült. Legalábbis semmi nem jelezte.
    Amúgy 55 fokig melegszik a GPU, ott bekapcsolja a ventit, majd 45 foknál ki.

    Durva, hogy egyes hőn szeretett járművek később, hogy el tudnak romlani.
    Egyedül a Tatra az, ami még mindig hozza a formáját.
    Ma fogtam a Banditát, gondoltam jó lesz fahordásra. Meg fogtam egy amcsi offroad kamiont, szintén fát hordani. Utóbbin nincs diffi, nem is rakható rá, előbbin meg mindig aktív.
    Előbbire feltettem a 8 sebességes váltót, meg erősebb motort, valamint mud kerekeket. Nagyon durván néz ki. És valamiért azt írta a játék, ha nem a darut hagyom rajta, hanem mondjuk ráteszek egy tartályt, akkor jobb lesz a erő/súly egyensúly.
    Baromira néztem, hogy mi is van, de mondom legyen. Úgyis kicsi a tank.
    Nem tudom, hogy minek köszönhető, de egy tetüsz@r jármű lett.
    Lehet, hogy a tartály mégsem kellett volna rá és hülyeséget írt a játék. Vagy a 8 sebességes váltó nem rá való.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2021.10.06. 01:16:06
  • RJoco
    #3084
    He?
    A hűtőrácsnál a meleg jön ki.
    Felettébb érdekes lenne, ha ott szívná be a levegőt.
    Főleg amikor annak lehet fejleszteni a beszívóját. Ha elég magasan van, akkor elvileg a kabin is víz alá mehet.
  • Jóózsf István #3083
    Olvastam egy modban, hogy a készítője megszüntette a teherautók hűtőrácsánál levő levegő beszívás effektet. Ő nem így indokolta, ez már a saját véleményem: Mert gyerekes ostobaság! Azonnal rárepültem a dologra.
    Nagyjából a világ összes bolygójának kell együtt állnia, hogy ilyet lásson az ember az életben. De parasztvakításnak nem rossz!
    Borzasztóan zavart ez a buta kis ficsőr! Majdnem annyira mint a mozgó rakomány, amit ha meglátok, már kapok is gyógyszerem után!
  • Jóózsf István #3082
    Bocsánat! A vonószem a pótokon van. Amire én gondoltam az a vonóFEJ
  • Jóózsf István #3081
    Azok a nehézpótok az egyedi "felépítménnyel" ilyenek. Lesznek még durvábbak is!

    Még egy kis igazolás: Ennek a felétől 00:25:00 már azzal a járművel megyek elég mostoha körülmények között. Mégsem borítottam fel, csak azon az úton.

    Azt az "akasztószemet" nevezzük inkább nyeregnek, merthogy az.
    Az akasztószem inkább a kocsi végén levő vonószemre igaz.
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2021.10.05. 02:33:15
  • RJoco
    #3080
    Valahogy olyan nagyon fura és természetellenesnek tűnik a dolog.
    Mintha a kerék nem ott járna, ahol a grafika. De nem minden esetben.
    Viszont nagyon érdekesen imbolyog az a több tonnás jármű.

    Erről jut eszembe, hogy ma vontattam egy hatalmas cuccot. Valami fúró maradvány.
    Magával a vontatással nem volt gondom. Csak azzal, hogy egyes helyeken felült a vontatmány egy része az útra és alig tudtam tovább vonszolni.
    Volt ahol szó szerint belement egy része az aszfaltba és úgy tudtam nagy nehezen továbbcibálni.
    Nem is értem, hogy gondolták ezt.
    Pont az az eset, mikor a "pótkerék" miatt fennakad a kamion valahol.
    Ezért nem is tettem az egyikre, mert rossz helyen lett volna.
    Nade egy feladatnál, ahol a vontatmányon nem tudsz módosítani... A magas akasztószem meg pont akkora, mint az alacsony.
  • Jóózsf István #3079
    Felmerült az a tény, hogy borogatott autók duplán vannak pakolva. Erről csak annyit, hogy éppen eleget kocsikáztam duplán rakva, hogy tudjam mit tehetek meg és mit nem. Nagyon ritkán tévedek ez ügyben. A másik, ami ugyan nem látszik, de egyik rakomány sincs lekötve, tehát nem terheli úgy a járművet. Jóval kevesebb így súlya!
  • RJoco
    #3078
    Ma kivételesen nem borultam.
    És sikerült a csuklós CAT-et is használnom.
    Arra jó volt, hogy egy elakadt kamiont kihúzzak a dagonyából.
    De másra nem lesz jó. Még egy pótot sem lehet mögé akasztani.
    Tiszta szégyen.

    Ez a H fokozat egyes esetekben nagyon durva.
    Automatával vacakol, beteszem neki a H-t, megtáltosodik, mint a táltosló.
    De sebességhatárolónak is jó. 8 sebességes váltónál néha túl gyorsan megy a gép. Ha meg leveszem a gázról az ujjam, akkor az erős motorfék durván megfogja. A H fokozatnak egész gyenge a motorfékje, de mégsem olyan, mintha kitettem volna üresbe.
  • Jóózsf István #3077
    A felháborodásom az epikkel kapcsolatban az, hogy az epic alkalmazást töröltem a gépről. A játékokat egy általam kijelölt könyvtárban - mappában tartotta.
    Az rendben van, hogy maga az epic alkalmazás nélkül nem tudok játszani velük, de MIÉRT KELLETT TÖRÖLNIE? Hogy újra telepíthessem mindet? (Szerencsére nem volt sok!)

    Nesze nappali! Van belőlük pár. Gondoltam is, hogy összefűzöm és csinálok egy borulós dejót.
    A képen az általam már "kijavított" (megreszelt) dandártábornok van. Erősített rugókkal és helyretett súlyponttal!
  • RJoco
    #3076
    Nem lett volna rossz nappali látkép.
    Viszont a kocsi és rakománya alapján teljesen jogosnak tartom, hogy felborultál.
    Lehet, hogy ez az a pálya, ahol nem lehet tornyokat építeni a platóra.
    Én mondjuk a legtöbbször üres kocsival borulok.
  • RJoco
    #3075
    Ha az epic a saját könyvtárán belül tárolta a játékokat, ahogy a steam is teszi, akkor nem csoda, hogy törölte.
    Emellett, ha epic-hez van kötve, akkor hogy akarsz velük játszani?
    Legalábbis steam-en van, ami indítja a steam-et, ha nem futna és csak utána indul a játék.
    Van, amelyik egyedül is képes futni, de azt úgy is adták ki és csak később kapcsolták steam-hez.

    Nem borral meg szódával kell játszadozni. Amúgy is minek bele szóda, ha egyszer bor?
    Igyál töményebbet. Pálinka, jéger, whisky, rum, vodka. Utóbbi hármat lehet keverni mással és akkor hosszú lesz. De, ha nagyon ideges vagy, akkor érdemes úgy is hamar meginni, hogy legyen értelme.

    Nyomvályúkban még az életben sem közlekedem, csak, ha nincs más választásom, mert mondjuk jönnek szemből.
    Nem mellesleg én már most is igyekszem a nyomvályúk mellett közlekedni, csak a játékban nem lehet úgy "fogni a kormányt", hogy a megfelelő helyen maradjon a kerék.
  • chris0000
    #3074
    hi. az hogy? email címhez volt rendelve az epik fiókod. vissza jelentkezel és üres a libary? üdv.
  • Jóózsf István #3073
    Kész végeztem. Ez egy BAROM!
    Azon gondolkodom, hogy a jücsüböket is törlöm erről a pályáról, hogy ne reklámozzam ezt a szemetet.
  • Jóózsf István #3072
    Kábé ennyiből áll...