• Jóózsf István #2971
    Így van! El van... De valamilyen rendszernek kellene benne lennie. Ezt próbáltam kinyomozni.
    Azért nyugtass meg, hogy van olyan, amiért kapsz lét!

    Jocó!
    Szerettem a Banditát én is. De sajnos az egész világ egyetért abban, hogy nem túl stabil.
    Tegyél rá tajga gumit (A hordó formájút!)
    Az amit a gumik tulajdonságairól mondtál, az istenkáromlás. Nem véletlenül mondtam neked, hogy azt tedd fel, amelyik a leginkább terepguminak látszik, mert annak lesz a legjobb a tapadása!
    Csak megint beleestél abba a hibába, hogy a játék elég szegényes tájékoztatási rendszerére támaszkodtál! Amikor gumit választasz kiírja, hogy melyik terepen, mennyire használható. De ezt nem köti az orrodra!

    Én meg közben beleszerettem ebbe a Zil 131 hangba. Sajnos van egy ordító hiba benne, (Kamaz hanggal indul. Ami dízel!!!) Már a seregben is csodálattal néztem rájuk. Volt belőle három is nálunk. BENZIN V8. Egyik betegebb volt mint a másik. Aztán jött egy igazi barom parancsnok és amikor vezetési gyakorlatra mentünk, agyvérzést kapott, hogy alig vonszolják magukat. Egy pihenőnél széttúrta az összes autót, amiben lehetett gyertya és belepakolta a zilekbe. Csak ezzel visszavarázsolta beléjük az életet. Mintha megtáltosodtak volna. Szét szaggatta velük a rétet!
    Nagyon beégett az emlékezetembe!
    Szóval új mod járművem van!
    És ha már az oldalon jártam...
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2021.09.18. 16:28:57