• RJoco
    #2969
    Kezdem érteni? Vagy nem?
    Deee.
    Az éjjel átdobtam a pótról a vasat a platóra. És akkor esett le, hogy az egyetlen egy darab csomag és nem kettő. Csak két helyet foglal.
    Úgyhogy most ár vili.

    Ez a KRS 58 Bandit egy rohadt jó gép lenne, ha nem csak autópályás gumikat tudnék felpakolni rá (hülye szintezős rendszer) és nem lenne annyira borulékony.
    Van egyáltalán valami értelme a többféle guminak? Mindegyik ugyan azokkal a tulajdonságokkal bír az ábra szerint, csak a mintázat más.
    Amúgy ez a gép borult fel a Tátra mögött.
    Aztán az éjjel felborult, mikor ládát akartam vele a Tátrára rakni. Sajnos utóbbira nem tudok darut szerelni.
    Aztán felborult akkor is, amikor megpróbáltam a ládát elvinni a lerakóhelyre, mivel a Tátrára nem sikerült felpakolnom.
    Másodszorra sem.
    Azért nem lett volna rossz megoldani, hogy a csomagokat a daru meg tudja akkor is tartani, amikor éppen nem én ülök a gépben. Akkor a csomag alá tudnék állni egy másik kocsival. De nem, erre nincs lehetőség.
    Lehet, hogy késő éjjel már nem kellene vezetnem. Meló után, ittasan... Még jó, hogy rendőr sosincs a közelben. Amennyi táblát kivittem... Meg fát.