• Jóózsf István #2467
    Közben kiderült, hogy a 13.12 az valójában 13.2 De nincs jegyzék... Nem is érdemes erről beszélni.
    Van jobb:
    Az milyen, hogy van egy gyár, ami gyárt közepes csövet, vasgerendást és valami harmadik cuccot.
    Én vasgerendáért mentem egy "púpos" rakomány fémtekerccsel. Továbbiakban csak GURIGA. Hét darab volt nálam, "akkor elhozok három gerendát!" GONDOLTAM! Nyomnám a gyártás menüben a gyártás gombot, de nem aktív. MERTHOGY...:
    A fém gerendához kell guriga és közepes cső. A közepes csőhöz meg kis cső és guriga. Tehát: Odaviszel egy jó nagy rakomány gurigát és kis csövet és elkezdesz matekozni.
    Egy kis cső és két guriga egyenlő egy (Nem biztos. Lehet, hogy kettő) közepes cső.
    Két közepes cső és két guriga ad HÁROM vasgerendát Szóval így már némileg érthető, de az, hogy két anyagból kell csinálnom itt a gerendát az kicsit szíven ütött!

    Ezen a pályán van egy hidas feladat, oda is két vasgerenda és három guriga kell. Szóval megint keresgélik a gyógyszerüket a fejlesztők, de még mindig ez a leghangulatosabb pálya! (Cserno-izé)