• eta32 #1463
    Tudom hogy az FS is ilyen volt valamelyik korábbi hsz.-ban írtam is.
    Nem is toltam kb 3-4 hónapig míg érdemben nem javult az általam elfogadható szintre.
    Itt is max felfedezek, meg pár apró küldit letolok esetleg, de mélyebben majd ha pár hónap múlva lesz érdemi javulás,nem sietek sehova , már van aki azon verseng hogy minél előbb végit tolja ,azt 1 hónap múlva már dobja is félre mert kimaxolta,,minek nem verseny ez ,persze akinek ez okoz örömöt azzal sincs baj...
    Mint normális kormány beállítás ,az itt sincs egyenlőre persze aki billel tol mindent annak ez is hardcore nehézség és maximálisan elégedett,ezt nem rád értem csak úgy általánosságban...
    Jól is néznénk ha olyan lenne mint a Mudrunner....sajnos a grafikán kívül egyenlőre messze nem hozza azt a szintet,persze ki mit keres egy játékban ,én speciel egy autós játékban a vezetés örömét élményét ,itt egyenlőre nagyon messze van a mudrunnertől de még a spitirestől is.
    Nyilván jók a küldik meg a sok feladat,nem mondom hogy nem kellett és nem kell bele ,ezek nélkül nyilván üres lenne...
    A mentéssel nekem sincs gondom ,bár mikor vissza tudok tenni akár melyik nap mentését.
    Nyilván addig míg érdemben nem nyúlnak bele a játékba ,mert simán jöhet egy nagyobb javítás ami szétbarmol mindent...de hát egy félkész játéknál ez is benne van....