1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • trucksimfan
    #97
    Hali mindenki.
    Nekem az ETS meg a GTS is megvan eredetibe. Modolni nem szeretem.
    Múltkor felraktam az egyik nagy térkép modot. Amikor nagynehezen felértem egy emelkedőre (valahol Dél-Magyarország és Szerbia környékén), megörültem hogy feljutottam, látom lefelé megy az út, de a szekér csak erölködik... tehát bugos volt a mod. Szal én nem modolgatok.
    Az ETS2-t már nagyon várom. Nincs facebook accom, úgyhogy a kívánságlistába nem tudok írni. Ha valaki tolmácsolná oda az alábbiakat, azt megköszönném:
    Szerintem ez reális és nem túl bőre eresztett lista
    - vezetési idő pontosítása
    - kamion optikázása (mint az 18wos sorozatban meg a Rig'n'Roll-ban)
    - trafizó zsaruk (vásárolható detektor/jammer "ellenük" a truckshopban, mint a 18wos sorozatban)
    - ébresztőóra a sofőrnek (ha sietni kell, és nincs idő a 8 órás pihire, akkor pihizhess kevesebbet is...)
    - a sofőr néha éhezzen meg, kelljen esetleg wcre mennie... ezeket a benzinkúton lehetne intézni
    - esetleg lehessen legurítani a benzinkúton 1-2 sört, vagy valami, és adna egy kis "ittas érzést" a vezetésben (mint a GTA4-ben amikor bepiál Niko)
    - részletesebb városok és részletesebb Európa (pl Berlin ne 3 utcából álljon) (a Rig'n'Roll-ban vannak pl elég szép méretű városok)
    - esetleg "örömlányok" az út mellett

    Mielőtt mondanátok, hogy akkor miért nem játszom a Rig'n'Roll-al, egyszerű: a sztorija kicsit irreális.

    Szerintem ez nem egy teljesíthetetlen lista, és kb "teljessé" tehetné a szimulátor feelinget. Akármilyen is lesz, én már nagyon várom az ETS2-t!


    Üdv mindenkinek!