1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • szabii98
    #640
    Ha valamit kiakarnak hozni, akkor a viharban lévő fizikán változtassanak!(ETS,GTS,ATS akárhol esik az eső, nyomod 120al autópályán fékezel és simán megállsz, mint a száraz úton.)A Codemasters féle esős cuccot kéne berakni az új motorba, mert az tényleg nagyon jól sikerült.Ez lenne az én egyetlen vágyam, meghogy persze ne kelljen ZModozni a legprofibb gépek miatt, hanem a játékban pár perc alatt össze lehessen dobni egy fasza kamiont, meg valami skint rá.
    További ötletek:
    -Ha kilépsz a játékból és valamit csinálsz a gépeddel, ne kelljen újra indítani, frissitsen automatikusan.(a játék)
    -Hordozható pótkocsi, ne kelljen mindig újat felvenni, csak megpakoltatni(lássuk be, jobb lenne, élvezetesebb)
    -Személyi igazolvány kitöltése, megmutatása a rendőröknek határoknál(megállás nélkül átmenni a határon WTF?)
    Sztem nem olyan nagy dolgok(leszámítva az esős fizikát)
    De ebből szerintem nem sok lesz megcsinálva.Mondjátok hova kell írni és össze írom az ötleteket, felrakom. :)