52640
1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • gomze
    #559
    Bocsi hogy nem 1 HSz, de így sikerült a TGX-es képet pedig nem a kamion miatt tettem fel hanem a sofőr miatt.
  • Szobi30
    #558
    mindennap szabin vannak...írjál sztem modi topikba ezért

    szóval szerintem ha írsz oda, akkor hamarabb lesz HG ;)
  • szabii98
    #557
    :D
  • vajo
    #556
    Egyetértek.

    -------------------------------------------

    Ma úgy látom szabin vannak a modik, így szerintem holnap leszek csak HG, szóval holnaptól kezdődik a Laktanya :D:D
  • Gell97 kolega
    #555
    ezt nem lehetett 1 hszben?

    am sztem ez a tgx undorító ;)
  • gomze
    #554
    + az üzemanyagszintmérő
  • gomze
    #553
    Nem bánnám ha a km órát is valósághűbbre csinálnák. A GTS-é már türhető volt de nekem akkor is ez tettszett a legjobban!

    Főleg mert itt külön van a sebességmérő, és a fordulatszámmérő.
  • gomze
    #552
    Vagy ami még jobb lenne ha több karaktert modelljét is elkészítenék, és lehetne közzülük választani.(pl.:férfi,nő,sovány,kövér)
  • gomze
    #551
    Ez elég kultúráltan nézne ki

    Ennek viszont már az izomzata is szépen ki van dolgozva
  • vajo
    #550
    :D Elég lenne ha egy másik skint csinálnának rá.... :D
  • v43 001
    #549
    "Ez szőrös, (szerintem büdös is) dagadt, + még a ruhája is igénytelen. Meg a feje is olyan mintha kiszarták voltna..."
  • Sóschips
    #548
    :))..na jól van én lépek aludni:D..jó8!Hello
  • nenus
    #547
    Nem kéne olyan szépre megcsinálni. Csak kéne 1-2 trükk...Én pl anno le voltam nyűgözve a NFS Carbonban a kocsiktol. Megnyitottam 1-et zmodban, és csak lestem h hogy lehet ilyen lowpoly és a játékban mégis szép.
  • Sóschips
    #546
    lehet..de őket ez nem érdekli:/..én egy csomó láma dolgokat nem értek.pl azt h amiket ti is csináltok gépeket,meg ilyenek,azokat ők miért nem tudják olyan szintre megcsinálni mint ti?Most pl gondolok a scaniara,vagy bármi,ha a licenszel van baj,akkor nem írják rá h scania,hanem a szokásost..Lehet h ezt csak én nem értem:D
  • nenus
    #545
    Hát pedig otthagyhatná az "SCS Transport"-ot

    Össze hoznának 1 szép embert, akkor a saját kamionjainkban is lehet h jól nézne ki
  • Sóschips
    #544
    majd egyszer ezek a kérések ideje is eljön,csak az a baj,h nagyon soká:/..a "Józsit" meg lehet h lecserélik,de lehet h az még ennél is szőrösebb,csúnyább lesz
  • nenus
    #543
    De gyerekek. Amiért én letérdelnék az scs előt..
    SZEDJÉK MÁR KI AZT A JÓZSIT A KAMIONOKBOL...
    Hát istenem...Még a pttm-es cowboy is jobb volt :S
    Ez szőrös, (szerintem büdös is) dagadt, + még a ruhája is igénytelen. Meg a feje is olyan mintha kiszarták voltna... Ne haragudjon az scs de ha a moderek ennél miliószor szebb embert tudnak csinálni akkor az scs is képes lenne rá..
    Na meg még a kormányrol + kabin belsejéröl (külső nézetben) ne is beszéljünk...Meg még a pótkocsik. Meg sorolhatnám reggelig hogy mit lehetne csinálni az érdekében hogy jó játékunk legyen.

    De én azt mondom, hogy inkább adja ki az scs 2012-ben de akkor jó legyen (+ egy 1.01-es "világvége" patchet is csinálhatnak akkor már hozzá)
  • vajo
    #542
    amíg ilyen szar, low polykat csinálnak, jó hogy nem kapnak licenszet....Ha leülnének és 1 hétig modelleznének HighPolyra egy kamiont, olyanra amilyen a valóságba, szerintem ingyen is megkapnák a jogot! GTS-ben a DAF és az IVECO ingyen oda adta a licenszet, ha élethűre csinálják az interior. Nem sikerült élethűre, ezért lett belőlük DAV és IVEDO! ennyi.
  • vajo
    #541
    jah...ASAD__?D:ADSS:_S_ASD:A_DsS?A
  • szabii98
    #540
    várd ki ^^
  • vajo
    #539
    jó estét. :D

    Nem sietnek a HG joggal :D
  • Gell97 kolega
    #538
    Jó reggelt! :D
  • tuzfal3
    #537
    Szerintem nem,biztosan lesz benne egy kis csel hogy ne hasonlítson teljes mértékben:)
  • v43 001
    #536
    Am vajon mekkora lesz a térképben Európa? Most talán benne lesz a mi országunk is? És mondjuk Írország, Skandináv-félsziget, Görögország??
  • v43 001
    #535
    Az eddigi képek alapján most meglesz nem?
  • tuzfal3
    #534
    "Csak a kamionok ne lennének ilyen szarok..." Ahhoz hogy teljesen élethű legyen a kamion meg kell venni a licence-t ami gondolom nem két fillér.És egy ekkora csapatnak gondolom ez eléggé táv gondolat lenne hogy megvegyék.
  • Sóschips
    #533
    helloszia mindenki
    A tegnapi nap csak azért volt ilyen,h elérjük az 500hszt,vajo megígérte nekünk h nem süllyed le olyan szintre ez a topik mint az ets.Rend és fegyelem lesz ígérete szerintSzval nem lesz itt baj:D
  • vajo
    #532
    Nosztalgia :D

  • vajo
    #531
    De azért ha megnézzük az ATS-t



    és az ETS1-et,



    Akkor látható a különbség. Mert van. Ennél már csak jobbat kaphatunk!
    Csak a kamionok ne lennének ilyen szarok....
  • v43 001
    #530
  • vajo
    #529
    Majd az unokámnak már biztosan lesz valami jó Euro Truck Simulator 18 XDXD
  • v43 001
    #528
    Igen, ahogy észre lehet venni, egyre jobbak lesznek a játékok. Vagyis ez mindenképpen jobb lesz mint a GTS (szvsz).
  • Szobi30
    #527
    sokszor ígért már sokmindent, és eddig azért az összes játékában csalódtam...bár az igaz, hogy a GTS már egész jó, de még mindíg nem teljesen az ígérteket valósították meg...majd kíváncsi leszek erre...és remélem, hogy öszedobnak neki egy teljesen új motort.
  • vajo
    #526
    Csak sokat ittunk a buliba, aztán........
  • vajo
    #525
    Jó lesz a játék. Legalább is abból ítélve, amit az SCS mondott. :)
  • djano
    #524
    Sziasztok!
    Már kíváncsi vagyok a játékra szerintem biztos jó lesz!
    További szép napot!
  • nenus
    #523
    A beindulás:
    tegnap 19:11 | privát | galéria | válasz erre | #236

    És az 500. hsz...
    tegnap 22:22 | privát | galéria | válasz erre | #500

    Nem sok ez egyszerre egy kicsit? xD
    2 óra 11 perc alatt 264 hsz... xD Abbol 150 arrol szolt h milyen kevesek vagyunk...
    [apro] Ezt meg csk mert jó ->

  • gumikacsa
    #522
    Anyám mi van itt, nem is kellett várni a megjelenésig, hogy átvegyük az ETS topik színvonalát....
  • Sóschips
    #521
    Csáó
  • vajo
    #520
    Szia...jóéjt! Majd holnap kifőzünk valami jó 5letet, azt elküldjük az SCS-nek...hátha belerakják!

    És én is menek alunni :D köszi mindenkinek a jelenlétet, csáó! jó8