1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • PsychoBS
    #52358
    Sziasztok! Nem tudom jó helyre írok-e, de a kormányommal van némi összetűzésem, aztán úgy voltam vele, hátha-alapon megpróbálok utána kérdezni itt is a jelenségnek, hátha van valakinek valamiféle javaslata. Szóval, történt az, hogy vagy 1 éve DFGT -ről átálltam Logitech G29 -re. A DFGT -vel semmi gond nem volt a játékon belül, pont ugyan annyit fordított a kormányon, mint én a valóságban, nem késett, nem csinált semmi rosszat. A G29 -nél viszont valami nem kóser, ugyanis nem tudom kihasználni a 900 fokot. Úgy 600-700 -at érzékel belőle, ami azt jelenti, hogy amikor a játékon belül teljesen elfordult a kormány, én igazából csak a feléig fordítottam azt el. Próbáltam utána olvasni ennek, de nem találtam semmi érdemlegeset. A kormány driverje a legfrissebb, minden nagyszerűen működik rajta, kivéve az ATS/ETS duót. Az valamiért nem. Volna valakinek valamiféle javaslata a jelenség orvoslását illetően? Köszi előre is!