1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • SirDannyL
    #52177
    Sziasztok! Helyzet a következő. ETS2 1.36 verzión használtam több modot is. Eugene Volvo, rjl.... Ez a kettő sajnos problémás lett 1.37-re frissítés után. Nem kompatibilis.... 1.37 indít, játék megy, stb.. Egy fizetős Scania mod kamion épp frissítést kapott. Frissítettem. (Vasárnap este)Azóta nem tudok mást kamiont vezetni, ha garázsban másik kamiont akarok választani vagy eladni, leáll a játék. Log tele a mod Volvo hibával. Közben sajnos a használt evr hangok is nem kompatibilisek lettek 1.37 verzión. Ki is vettem őket mod managerből. (Mód mappából is) steamen leiratkoztam az eugene Volvoról és az rjl-ről. Nem lett jobb, mert így is leállt a játék a garázsban... Rjl és a Volvo újra feliratkozok... Nem lehet mod managerben behúzni egyiket sem mert nem kompatibilis. Oké, neten olvasgat, találtam megoldást, kis szerkesztés, már be tudtam húzni mind a két kamiont. Mivel utoljára a frissített Scania-t vezettem, ezért ugye azzal indul a játék. Ugyanígy nem tudok másik kamiont választani, sem eladni, mert leáll a játék. (<ERROR> d:uildbotslaveswin_slavefinal_build_ets2_137_windows_bin_steam_x64uildprismsrcp3corecollectionsarraysarrays_base_impl.h(491): ??A?$array_t@V?$resource_tie_t@Vmaterial_u@prism@@@prism@@@prism@@QEAAAEAV?$resource_tie_t@Vmaterial_u@prism@@@1@_K@Z: Index outside array boundaries)Javasolták hogy menjek vissza 1.36-ra, és majd ott a hibás modokat pucoljam ki. Oké, 1.36 megvan. Nem talál kompatibilis mentést. (látszik a mentés kezelőn a sok legutóbbi mentés, de van rajtuk egy felirat hogy nem kompatibilis mentés. Ezt nem tudom miért.... Rengeteg mentés van a játék mappájában. (Nem 1.37 mentést akarok 36-on betölteni!) ezVissza 1.37-re, hátha a hangok hiányoznak neki. De ugye azok meg 37-el nem kompatibilisek. Na most akkor? Másik fórumon is próbáltak segíteni, semmi. Mit tudok csinálni? Most Vanilla profilról beszéltem, de használtam még grand utopia, promods, hungary mapot is. Jobban járok ha full lepucolom a játékot, és kezdem 0-ról?