1418799692.png
A játékkal kapcsolatos linkek:
restacarpbjcb.pngets2blog86jx7.pnghonlapcokqb.pngscsb4ked.pngfacebookabkop.pngfreaksihj96.pngr3dutpzjuf.png

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephostvkkj7.pnghuntyekiy.pngtirra0hjyf.pngoftopicjxjng.pngflickerexjng.png

PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • Bukephalos
    #52161
    Először nekem sem tetszettek a hangok, de ahogy játszom vele egyre inkább megbarátkozom velük. Persze, félre tettem a No1 hangmodjaimat, mihelyst sikerül kiderítenem miképp lehet átkonvertálni őket 1.37-re, már nyomatom is :)) Szerintem összességében jobbak (nem tökéletesek), mint a korábbi zümmögő hangok.
    A leengedhető ablak nyilván részben dizájn elem, másrészt így nem kell a config-ban turkálni, ha hallani akarod a kinti zajokat. Én örülök neki. A felhúzott ablak melletti kihajlást meg tudod blokkolni (g_cam_window_block 1). Gondolom a kihajlás engedélyezése az alapértelmezett, mivel eddig nem lehetett lehúzni az ablakot. Lehet majd át is írják...
    A vasút szerintem is gáz, finomítani kellene rajta, ez a csengés tényleg kicsit idegesítő, "30 km-ről" már hallani. Ráadásul Eu-ban én ilyen csengős átjáróval még nem találkoztam :))

    Összesítve: az irány jó, csak finomítani kell(ene) rajta.

    Ha már téma: a mérlegelés "véletlenszerű közúti eseménynek" számít? Mert még egyszer sem találkoztam vele, ill. a beállításoknál sem tünt fel ilyen opció :)