• Balumann
    Én az ArmA -t nem azért hoztam föl, merthogy az lenne a világ legjobb játéka és hogy azt kéne mindenkinek szeretni, sajnos nem, van nagyon sok hibája annak is. Csupán azért, mert szenben tényleg az ilyen szinte semmi újdonságot nem mutató (összelopkodott) ultralineáris, pár gombal (vagyis egy szar konzol controllerrel) könnyen végigjátszható, nagyobb százalékban agyatlan lövöldével szemben mertek bevállalni ilyen méretű projectet, és számos dologban példát vehetnének azok, akik PC-re akarnak eladni egy játékot (és mielőtt van pofájuk a warezt szidni, és a védelmet erőltetni, hogy hátha akkor többet el tudnak adni belőlük). Hogy miben azt alább leírtam (irányítás, fejleszthetőség, bővíthetőség, hosszabb támogatás, stb.).

Én játékok terén nagyon sokminden evő vagyok, legfelső szinten a szimulátorok és taktikai fps-ek (minél realisztikusabb), alsó szinten meg a többi tucat (ide tartozik nálam a Call of Duty, nagy valószínűséggel az Uncharted is ide jönne, a nintendo játékai, régebbi pötyi játékok pl. Worms WP is, és még nagyon sok minden), tehát mondhatni nálam egyszint. Najó talán van egy alsóbb szint is az elkurt tucatok közé amikben még van valami jó is (pl a splinter cell convintion, ami végülis jó is volt, de mint splinter cell borzasztó, ráadásul a kinti helyen undorítóan nézett ki és még képes volt beakadni is, nem is értem...).