• fuszhi
    #20
    Nagyon zsír hogy kijön PC re, mert a konzol gombjai nem alkalmasak hogy megcsináld amit szeretnél, zseniális hogy 2D-ben csinálták meg és visszatértek a régi életérzéshez, s ötvözték a többi részben jól bevált darabokkal. Már toltam iksz bokszon ;) nagyon ott volt. Remélem mihamarabb Pc -n is örülhetünk. Amit a kezedbe fogsz konzolt, vagy mit annak a nyele nem merőleges emiatt másként is ál a hüvelyk ujjad rá. Rayden se csinálja amit kell, hiába húzogatom a jojstick szerü egykezes gombját jobbra balra. Nem fekszik már bocs. Billentyűben még nem csalódtam. Story mód ban: Shao kan ellen ezért nem lehet normálisan győzni, mert a kezem nem áll rá egy olyan mozdulatra ami biológiailag nyakatekert a hüvelyk ujjamnak. A konzol karjai lehetnének párhuzamosak. Egy autós játéknál mindegy, de itt konkrétba gyorsan kell a kombinációt és pontosan, ha kicsit ferdén húzod a bal karját, akkor már nem csinálja a trükköt és shao kan meg ku vára le zarja előveszi a zöd mágiát és odab sz. Itt kb 3 at se tévedsz és , pláne ha nyom egy 52 százalékos kombót. utána már nem sok van hátra. Billentyű párti vagyok. kis ütés nagy ütés kis rúgás nagy rúgás block azt cső a négy irány alatta és mint a mk1 tisztára csak felújítva grafikailag és stb.