banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • G_ArchAngel #8479
    Szerintem szimplan csak rossz sorozatot nez. Ez nem egy csoportos henteles. Ez egy drama, ami a hattere a zombi apokalipszis. Lehetne ez barmilyen betegseg, nem kellene zombinak lennie, terjeszthetne erdei fulesbagoly es a karmolasa utan leolvadna a hus a csontokrol, akkor sem ez lenne a lenyeg, hanem az, hogy az emberek hogy viselkednek olyan korulmenyek kozott, amely visszarepiti oket egy nemi technologiaval megtamogatott oskorba. Mert errefele haladnak, egyre kevesebb uzemanyag es mukodo auto lesz, egyre kevesebb fegyver es lovedek, tartos elelmiszer vagy ivoviz. Hosszutavon az egyetlen lehetoseguk egy kolonia lenne es ott gazdalkodas. Igy lehetne tulelni, ott viszont nem lenne semmifele harc. Neha par zombit megolnenek a falak toveben, de a konflikusok inkabb erzelmekre epulnenek.
    Szerintem ez a nagyszeru es egyben ijeszto ebben a sorozatban, mert ez az elkepzelheto valosag, nem pedig az IDDQD es IDKFA, kinyirunk minden reszben 300 zombit es 30 motoros banditat. En elfogadnam, hogy valaki belazasodik es meghal, mert nincs gyogyszer, nem szednek vitaminokat. En azt sem ertem, hogy Eugene-en es Tara-n honnan van ennyi plusz haj. Nem lehetnenek ilyen dagadtak ilyen korulmenyek kozott.
    Utoljára szerkesztette: G_ArchAngel, 2015.02.18. 19:39:16