Shogun 2 Total War
  • uwu420
    #2703
    Egyébként meg hogy egyértelmű legyen:
    -A farmok fejlesztései adják a kajánt, meg a conondo kifejlesztésével lehet kapni +kettőt.
    -A várak magasabb szintre való építése és a oiacok fejlesztése pedig viszi a kaját. Meg a szumóbajnokság kifejlesztése is elvisz egyet.

    Ezért írtam hogy ne építs várat! Egyes szintű vár az tök jó, mert mehet bele a piac. Ahol már eleve magasabb szintű a vár, mert úgy foglalod el, oda lehet templomot vagy kocsmát építeni a piac mellé.

    Csakis és kizárólag ott építsél várat ahol egységet akarsz gyártani! Ezt ott célszerű csinálni ahol van kovács vagy nyílkészítő. Én 3 várat szoktam építeni, egyik helyen a gyalogságot képzem fegyverre fejlesztve, a másikon az lovasíjászokat +20 pontossággal és +2 páncéllal, a nehézlovasságot meg +5 páncéllal szeretem használni.

    A játék eleje az kivétel, valahol fel szoktam húzni egy 2 körös kardos képzőt, mert az elején a katana szamuráj tök jó egységnek számít, de ha kész az első sereg, le szoktam bontani, ahogy az összes egységgyártós felesleges épületet.