Shogun 2 Total War
  • BerserkGuts
    #2597



    Nem gondoltam hogy ennyire bedurvul bár de gondolhattam volna mert a (vanilla) alapjáték is csinálja hogy egyszerre megindul az összes egységével ami 4-5 vagy több is lehet így meg dupla annyit tud összerakni 2x20 egység ami alapból nem lenne nagy kunszt mert amúgyse csak 1 egységgel támadnék.


    Darth Mod ha jól tudom 40 egységet már enged mint a fots-ban de én inkább magamnak csináltam modosításokat és ehhez kellettek programok és az egyik ilyen EditSF 1.07 ezzel megnyitod a kampány save fájlodat a C:\Users\AppData\Roaming\The Creative Assembly\Shogun2\save_games aztán a programmal +-CAMPAIGN_SAVE_GAME+-CAMPAIGN_ENV+-CAMPAIGN_MODEL ezen belül látni fogod a két feltünő sort 20 és 10 80 a maximum a szárazföldi egységekből de még nem próbáltam nekem bőven elég a 40 a tengerit meg nem tudom de bizos az is több mint 10.

    +Kipróbáltam custom battlében összesen kb 180 egységet pöpecül eltud kezelni a gép nálam szaggatás mentesen és ha az összeset(320) megpróbálom még akkor se hal le a de persze az egységek olyanok lesznek mint a stroboszkóp alatt mennének viszont a kamera mozgatásnak nincs baja az nem szaggat érdekes.