• adamot
    #3
    Üdvözlök minden WWII repülő szimulátor rajongot! ^^
    A játékról csak pozotiv dolgokat tudok mondani nekem nagyon nagyon bejött. :)
    Egy nagyon közeli ismerösömmel keztük el közösen a gamét még a CBT fázisában, és rögtön az elsö hetekben a top lista első két helyét mi töltötük be. :P Végül is a játék lényege a csapatmunka. magas szinten szinte lehetettelen egyedül lejátszeni egy missiot. Ezért ajánlatos ismerösökkel egyszerre és együt elkezdeni a játékot. Egy missioban max 4 vagy 8 játékos vehet részet. Vannak természetesen nagyobb légi csaták gondolok én ezalatt Raidokra és OW csatákra. Raidkoban max 16 ppl OW-n akár 64 ppl is harcolhat a maga igazáért. OW-ről csak annyit hogy ez egy újdonság az MMORPG világában. Bövebben majd személyesen ;P
    Alapitotunk egy fleetet is (ebben a játékban igy hivják a klánokat, guildokat) az Axis (Németek, Japánánok, Olaszok) oldalán mejnek neve VasMadarak és elég jól állunk, a top fleetranglétrán is :) több mint 300 fleet közül a 9.-ek vagyunk. :) Ezek ellenére viszont kicsit rosszul állunk az OW-ban de szinte reális csaták mennek végbe minden nap, gondolok én ezalat a Amerikai tulerőre. Szoval van mit lelöni böven. :P Ts-2 és késöbb majd Ts-3 használunk csaták alatt a kommunikácios zavar elkerülése végett. Megadom az e-mail címemet is ha netántán valami probléma adodna, nyugotan lehet ide írni szívesen vállaszolok az üzenetekre ^^
    Ha 6 óra elött jelentkezzel a fleetbe akkor garantáljuk a 20 szintett kb 1,5 óra leforgása alatt :)
    A hivatalos oldal linkje: http://his.gamescampus.com/
    Találkozunk a játékban :)
    Üdv,
    Komet