banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Plata
    #414159
    Szerintem a ranked úgy ahogy van szar.
    Az meg vicc hogy Progetto ranked csatán felderítésre és és felderített ellenség sebzése után kap xp-t.Most komolyan spotoljak egy meddel?
    T62-nél szintén spotra kapsz xp-t.Mozgóbudi meg közelharcra kap xp-t,ugye ez valami vicc?Hozzá tenném még hogy T110E4 is spotra kap xp-t.
    Nincs T10 artym most,mert minek,nyolcast vagy kilencest szeretem,de kíváncsi lennék vajon azzal mire kapnék xp-t?Felderítésre?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.19. 09:30:21