418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • popey8
    #415328
    Ez megy 10 éve :D Mióta újra játszom (március) 3 év kihagyás után minden új tankkal azt játssza a játék, h első 10-20 csatából sikerül 25-30% körüli WR-t elérni, aztán a grind végére feljebb csúszik 50-re. Átlagos WR-m 55 volt, most már csak 54. 50 felett csak OP tankokkal tudok teljesíteni. Persze ehhez hozzájárul az is, h már nem játszom olyan ügyesen, mint régen, mert sokszor türelmetlen vagyok és hozok rossz döntéseket is. Utólag mindig csodálkozok, h miért csináltam ekkora hülyeséget, de ez van :D WN8-am is elég meredeken esik, kb. 100-at csökkent márc. óta. Mondjuk a WN8 szar, inkább a játékbeli ratinget kéne már nézni, az minimálisan csökkent csak. Mi az oka? Sokat játszottam light tankokkal meg egyéb szarokkal, amikkel inkább spot dmg jött össze, én nem annyira tudtam dmgelni. WN8 nem veszi figyelembe a spot dmg-t, ingame WG rating igen.

    Meg nem lövök golddal mindig, csak ha muszáj, direktívát, pótkaját sem használok. Ahogy látom azért ezek ma már alapvetőek és úgy lett kitalálva, h aki nem használja az elég nagy hátrányba kerül, mert a többségnek vszeg ezek mennek. Plusz az is hozzájárul a WR csökkenéshez, h szinte a legszarabb tankokkal toltam mióta visszajöttem, mert már csak azok nem voltak kihúzva. Persze olasz meg svéd ágak, ezekkel jól ment, de TVP meg Setter meg AMX 65t és japán heavyk, ezekkel annyira nem lehet jót alkotni :D

    Egyébként amit leírsz régen is tapasztalható volt, meg most is. Nem találsz el tankokat, pontosság átütés béka segge alatt ugyanazzal a tankkal, amivel tegnap meg előző pár nap jól ment. Meg persze ez a zsinórban 10 akárhány vereség, egy tankkal akár 8-10 is kell néha a napi első winhez nagyon idegesítő. Úgyh bevezettem, hha 1 tankkal nincs meg a win 3-4 csatából, akkor arra a napra pihenni megy. És tényleg nincs értelme erőltetni, mert akárhányszor megszegtem ezt a szabály, mindig kb. 10 csata kellett utána a winhez, szal adott napon az a tank nem ad be semmit.
  • Master91
    #415327
    jó ideje nem wotoztam, de esténként tényleg laggos az összes server, vagy csak nekem van valami mókaság?
  • AJensen
    #415326
    Zsinórban 15 vesztes csata. Talán, ha volt 2 győzelem, de az is olyan volt, hogy ennél retardáltabb csapatot nem adhatott volna ellenünk. Semmit nem változtatok a tankjaimon, de hogy 0,32-es szórással nem tudok eltalálni semmit 9-ből 8x, az már mindennek a legalja. Legalább lőni engedne ez a nyomorult játék, de még az se. A lemming rush egy oldalra aztán 2 perc után 0-5. Mondanom se kell 5 percig se tartott a meccs. Ilyen meccset kreál a wg, mert ez az ő fogyatékosságuk. Totál kezdetleges tankkal és legénységgel még elfogadom, de 122%-os legénység azért vicc, hogy nem képes eltalálni semmit. Az apcr meg eltűnik a semmiben, mert lövést nem látok becsapódni. A leo ptm nálam most 40%-os winrate, mert totál nyomorékokkal sorsol össze. Nem tudom feltornázni sehogy. Szégyen ez a cég.
  • Plata
    #415325
    Napi első csata jó kis bukta lett,a csapat gyorsan le halt mert elég hülyék voltak,kilencen vettek körbe,nem sok esélyem volt,nem is húztam sokáig,
    De ki lőttem négy tankot,bár volt pár lövésem amitől a hajam égnek állt,konkrétan közvetlen közelről be szűkülve jagdtiger mellé lőtt,lestem mint állat.Miközben sok ellenséggel harcoltam Type 61 próbált belőni,de nem jött neki össze és padlógázzal meg 153 hp-val belém rohant hátiulról.Nekem le jött a láncom ő meg meghalt,így lett öt killem.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.10.30. 09:59:04
  • zsozsok
    #415324
    mehet a 2 fős szakasz is
  • Master91
    #415323
    a platoon csak akkor mehet ha megvan az 5 fő? vagy már 2 fő esetén is inditható ?
  • Plata
    #415322
    Küldetés miatt T9 tankokkal játszom,nincs sok,így T49-et is elő vettem,de egész jót mentem vele.
    Át mentem az ellenség bázisára és az egész banda előttem kempelt,felmentem a dombra és bokor mögül lőttem őket.
    Egy lövést kaptam,azt is a legvégén a csatának mikor ki jöttem a bokorból,marha jó hogy akkor sem spotolódik fel ha lő.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.10.29. 12:04:00
  • LSSAHPAUL
    #415321
    Szerencsére van nálunk pár srác aki megőrül ezért a mod-ért és nagyon jól vezetik hova megyünk mi a fókusz stb, így már kb 3 napja csak nyertem, de csak level2-3-on játszunk, néha 1-en ha olyan kerül a csapatba aki miatt nem mehetünk nagyobbat.
  • Plata
    #415320
    Heavyvel sem nehéz kikerülni vagy kicselezni.
  • Angelus1991ster
    #415319
    A 2 évvel ezelőtti halloweeni WoT módban a csapattársak a mostaniakhoz képest egyetemi prof.ok voltak.
    Persze hallhatatlan szar odatosz, de kikerülhető. Ja nem , páran leállnak támadni.
  • Angelus1991ster
    #415318
    Hát igen . Tájékozódási zavarokkal küszködőkkel, és kisgyerekkel nehéz egy csapatban működni. Még az 1. nehézségi szint is nehézséget okoz nekik.
  • Plata
    #415317
    Ez válasz a kérdésedre?
  • Plata
    #415316
    Eleinte én is szívtam,randomokkal de aztán jó lett.
    Csak menjetek mindig együtt.
  • Master91
    #415315
    hát nekem nem jön össze. mondjuk azt érzem is hogy nem a random emberekkel kéne próbálnom
  • Plata
    #415314
    Igen.
    Többször is az este.Mėg akkor is mikor lag volt.
    Lag miatt nem talált el az a gyökér szörny. XD
  • Master91
    #415313
    nyert már valaki ezen a halloweenes eventen ?
  • Plata
    #415312
    Srácok,nem tudjátok van arra valami mód hogy úgy csináljak képet a garázsban tankról hogy ne látszódjon a menü meg egyebek?
    Csak a tank és a garázs?
  • Plata
    #415311
    Hát végül csak bele fogtam,volt olyan csatám ahol hülye gyökerek csak afkoltak,ment rájuk a report,ki is írta a játék hogy büntit kapnak a köv csatában.
    Mentem pár jó csatát és volt vesztes is,de amúgy ez egész jó,kellene a T49 skin,de az 25 érme.
  • tothgyorgy
    #415310
    Közben rájöttem, hogy a vodkapusztítók nem vették el a cuccokat, csak átvariálták a felszerelési kritériumokat. Még lesznek hülye ötleteik. Sztem a legénységvariálás beteszi végleg a kaput.
  • tothgyorgy
    #415309
    Én el sem kezdem. Egyszerűen nem érdekel.
  • Plata
    #415308
    A helyzet az hogy randommal ezt nem lehet csinálni.
    Csak mennek előre és lőnek és lőnek de nem hozzák haza a vackot,szarnak rá hogy lejár az idő.
    Én még sosem jutottam el a harmadik fázisig,másodikban mindig meghaltunk vagy elfogyott az idő.
    Egyébként ez meg mi?
    Klán ablakon ez jön be.


    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.10.26. 15:41:33
  • Angelus1991ster
    #415307
    Halloween-i mód: a Halhatatlan szart hagyjátok és meneküljetek előle.
    Valamint a fázis befejezése előtt mindig lesz egy csapat AI, nem kell az utolsó pont miatt még elmenni. Az utolsó mirny szerzési pont az baszottnagy torony.
  • tothgyorgy
    #415306
    Pótoltam a leszedett cuccokat. -3 milla kredit. és volt néhány tank amire vissza sem raktam.
  • joe662
    #415305
    Nekem lett vagy 70+db felszerelés a garázsban.
  • tothgyorgy
    #415304
    Lehet hogy vak vagyok, de nem látom a rakrtárban amit leszedtek. És mi az hogy nem megfelelő tankon van? Akkor az hogy kerülhetett rá? Amiket leszedtek, drága pénzért tehetem vissza.
  • Plata
    #415303
    Eszement jó csatám volt most Is6-al,megint csupa kemper gyökér volt mindkét oldalon,így fogtam magam minszken és át rongyoltam az ellenség mögé.Egy lövést nem kaptam,be mentem a fél ellenséges csapat mögé és elkezdtem őket kilőni,ott kempeltek a gyökerek a városban és csak akkor vették észre mikor már a második tankot lőttem ki,erre elkezdtek menekülni.
    Úgy menekültek hogy a hátukat mutatták.
    Vesztes csatát visszahoztuk hárman,két arty meg én a scout.

    Egy csatával kész lett három napi küldetés.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.10.25. 10:05:18
  • green64
    #415302
    Előző pöcsben is már írták, hogy a kövinél leveszik ingyen és beteszik a depóba ami nem megfelelő tankon van...
  • tothgyorgy
    #415301
    Ez valimi új ficsör, hogy a wg (inkább wc) lelopja a felszereléseket a tankokról?
  • LSSAHPAUL
    #415300
    Warship
  • Plata
    #415299
    Bónusz kód
    30KFBFANGROUP
  • LSSAHPAUL
    #415298
    A TSünk is packet lossos, most nem majd 7-től :D 62.104.20.238:10156
  • Plata
    #415297
    Nem tudom mi a bibi.
    Csak a WoT vacakol este.
    Minden más pöpec.
    Jah ami külön vicc hogy WoWs sem rossz.
    Ugyanaz a cég.
  • LSSAHPAUL
    #415296
    Mátészalkáról aki T-és senki se tud este 7-11 között arti kivételével játszani, ezért át is álltunk age of empires II definity-re.
    Csináltam pár mérést pingplotterrel, a gond valahol a svájci alpoknál van, nem vicc. Megvannak a képernyő mentések, teszteltem külföldi ts-re, eu1,2,3, és magyar tsre. Azt kell mondjam hogy nem a magyar hálózattal van a gond.
    Valahogy el kéne terelni a net folyamot, hogy ne svájc fele menjen.. pl egy proxy szerverrel, régen csináltuk amikor egy ellenséges bf1942 német klánt 'támadtunk' és nem akartuk hogy kiderüljön hogy magyarországról jött a támadás, de már nem tudom hogy kell :D valaki valami ötlet?
  • Lucifer001
    #415295
    Hiába nyitom meg a spoilert , tisztán ott a semmi
  • joe662
    #415294
    De van, egy 9k spotos t7 tankos történet:-DDD
  • Balcsix #415293
    Amióta behúzta a Telekom az optikát ide, azóta semmi probléma vele, azelőtt előfordultak lassulások-net kiesések. Hozzátenném még, hogy ahhoz képest a Telekom egy elég korrekt cég minden téren.
    Én épp, hogy DIGI előfizetőktől hallok általában panaszokat, hiába üvegszál az is, annak ellenére vannak kimaradások, és ping droppok. Illetve, épp hogy a DIGI múltja nem valami tiszta. Sok embernek küldtek még évekkel az után is befizetendő számlákat, amikor már rég másik szolgáltatónál voltak stb...
    Meg alapból még ha olcsóbb lenne a szolgáltatásuk se mennék át hozzájuk egyéb okok miatt... (de ez már csak az én személyes problémám).
  • popey8
    #415292
    Spoiler alatt nincs semmi :D
  • popey8
    #415291
    Nem tudom milyen volt tavaly, de ez elég nagy ökörségnek tűnik, wt event 2 felturbózva, ja és goldért feloldható meg vásárolható cuccokkal, botokkal botok ellen :D Nem mellesleg nekem ez a mód az ismertető alapján tömény cumiztatásnak tűnik, a halhatatlan brutálisan erős, "ha a közelébe mész szétéget" tankkal meg a szintekkel meg a "megsemmisülsz, ha nem érsz oda időben" dologgal és semmi normális reward nincs. Nem hiszem, h sokan fognak ezzel játszani :D
  • joe662
    #415290
    Jaaa,hogy nagy csata,meg tizes tank
  • hawken
    #415289
    ugyanolyan farokság lesz mint tavaly?