banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Megamax
    #411751
    Montam hogy nem sikerult még értelmes ellenérvet írni , mindenféle nyavajgásnak tutiláljátok de értelem még mogotte nem volt. Írod itt a gazdasági részt, mond miben befojásolja a csatát a gazdaság? Amugy ez kicsit vicces "A tankok számára már a kezdetekkor is létezett gold lőszer" persze hogy létezett de ha megnézel régebbi replayeket (ott vanak a neten) akkor nagyon de nagyon ritkán látsz olyan loszer elosztást hogy csak gold loszer van a tankban. Ma folsorolhatom az osszes tankot ami "meta" tank és mindben csak gold loszert fogsz látni vagy az elosztás 90% ban gold lessz. A másik vicces dolog meg ez "de a játékosok 99%-a együtt tud élni vele" , nos én nem akarok vele egyutélni és teszek is ellene. Ha látnád mikor beírom a csata elején a szokásos kis szovegem , mindig van pár játékos aki helyesli és miután csata végén megnézem kik voltak azok, nos hát a szimpla átlag játékosok és ha jól tudom azokbol van tobb.