banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • nemtudommivan
    #411719
    A barátom istenitette a vk 1001-et , mondván istenien pattog. Megnéztem és tényleg. Azt se tudta milyen rendezvényen van , csak ment előre, és pattogott róla nagyrészt minden. Mondom ok , ez kell nekem. Kifejlesztettem, és vártam a csodát. Minden, de tényleg minden belőtt és folyamatosan sérült a lőszerrekesz is. Aztán megkaptuk a mauerbrechert pár csatára, és azt mondta utálja mert minden beüti. Nekem meg nagyon tetszett mert minden pattogott róla. T57 heavy ugyanez. Lesepri minden lövésem ha nem a nyakát talalom el , de mikor én mentem vele akkor semmi páncél. Maus dettó. Ha kicsit is szögben áll az oldala, én már pattogok róla. Ha én megyek vele , akkor ebből semmit nem érzek, csak ha durván beforgatom. Somua-val én mindent eltalálok menet közben is, haver csak szenved vele.