banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Plata
    #381877
    A tornyos TD ág nagyon szívás,van tornyuk valóban,de a lövegük szar,általában alig van olyan hely ahonnan jól lehetne harcolni,túl kicsi a cső süllyedése,mondjuk felfelé jól tud lőni,de én tankokra lőnék nem galambokra.
    A páncéljuk nulla,pattintani minden harmadik szökőévben fog,4 szinttel kisebb tank röhögve keresztül lő,és még a Charioteer top ágyúja is szar.
    Az ágyú irtó pontatlan,jobban jársz vele ha célzás nélkül lősz,mert úgy lehet talál,de beszűkülve és célozva sniper nézetben brutálisan mellé tud lőni.A lőszere valahol fél úton elfárad és le esik.Már kétszáz méterre is lusta ellőni sokszor.Viszont a tank mozgékony és gyors.