
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs
-
András77 #381475 Mindenhol van ilyen, de azt azért nem árt tudni, hogy már több játék belebukott abba, hogy bughalmazként adták ki. A WG-nél is vannak szagértők, gondolom megfelelő fizetésért. Ezek nem bocsánatos hibák, ezek hibák, amikből tanulni kéne, hogy többet ne forduljon ilyen elő. A bokrokkal volt már többször gond, elég csak a cseh pálya varázsbokrait említeni, mint a legutóbbi ilyen eset. Ez egy visszatérő hiba.
Kisebb hibákkal én nem is foglalkozom, komolyan mondom. Főleg, hogy a modok is hemzsegnek a hibáktól eleinte. Ami csak esztétikai, nem érdekes annyira, de egy ilyen spotos bűvészmutatvány már a játszhatóságot befolyásolja.
Arról nem is beszélve, hogy a free to play magasabb minőséget kell szállítson, bármilyen meglepő is. Mert nem tudnak átbaszni és lenyúlni a pénzed, hanem fordítva van normálisan, tehát ha elégedett vagy vele, akkor fizetsz. Jó, tudom, EU-n ez másként működik néha, a kis jürgen kihisztizi apunál a tier8 prémet és csapatja vele tier8-ban, amikor még a tank elejét sem tudja megbízhatóan felismerni., de bízom benne, hogy a többség nem ilyen.