
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs
-
Gyuszopapa #378169 Én tegnap adtam el a francba .Felbaszott hogy egyfolytában agyhalott volt a csapat 9 csata 1 győzelem.
Azzal ne spotterkedj.Túl nagy,kicsi a Camo értéke és a látótávja sem a legjobb, a többi light elveszi tőled a spottot főleg ha 7-8-as.Aktív spot sem igazán jó vele lassan gyorsul nagy mérete miatt könnyen eltalálják.Stabi rá és távcső.Irány a sebzés és inkább a statodat verd fel vele meg keresel egy kis kreditet is.
Fejlessz ki valami 8-ast light-ból.De ne a 1390-et,inkább RU-T54 light-WZ-132.