banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Angelus1991ster
    #372431
    Battlefield az jó hasonlat.

    Anno még 2005-2007 között a BF 1942-ön tankokkal szórakoztam (AI tömegei ellen), azokra mentem rá elősször. Már akkor WoT-osdit játszottam. Na ott volt, hogy beragadtam pár pályán ( Tobruk, Kursk, Berlin, Stalingrad és még pár módolt pálya). Tobruki csatát százszor lejátszottam.
    (persze voltak ott katonák is, amiket tucatjával írtottam) De kurvajó volt az, WoT-ot jó ideig azért nem tettem fel, mert nem volt BF érzete. Bár az a célzás a WoT-ba is bennt lehetne, amikor becsülni kellett, hogy hova lőssz.

    Elnézést túlreagáltam, ahogy szoktam. Nem rád akartam érteni a mondandót.