banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Simulacrum
    #353751
    Óriási ez a tag! Ez a játéktudás az, amit sosem tudnék elérni. Brutálisan jó tolja. Ha nem magyarul káromkodnak nem igazán szokott zavarni, de hogy neki minden második szava fuck, shit, cunt, retard, faggot kicsit zavaró.
    Nem tudod véletlenül, hogy az IS-7-en, az FV215b-n milyen skint használ? Ez a barna camo nagyon tetszik. Gondolom ez valamilyen skin packból lehet, bár állítása szerint semmilyen modot nem használ, emiatt is le a kalappal amúgy előtte.