
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs
-
#350950
"Akárhogy is, a látótáv a leg leg leg leg legfontosabb paraméter az olyan tankokon és olyan játékstílusnál, ahol nem egy bokorban képzeli el az ember a 15 percet (de egyébként még a lapító suttyóknak is élet halál kérdés, szóval akkor mindenkinek)." Az ilyen játékstílusnál pont hogy sokkal többet érsz a nagyobb roffal, jobb mozgékonysággal és pontossággal stb., mint a nagyobb látótávval. Képzelj el az egészet mondjuk városi mapon.
Egyébként meg ne hasonlíts már össze egy lightot heavykkel. Olyan távol állnak egymástól, mint Makó Jeruzsálemtől. Itt amúgy is medekről volt szó.