banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Gege00
    #347068
    Ha meg már egy érvbe kötsz vele, akkor járjuk már körül a te érvedet is, miszerint a wg-nek semmi köze nincs ahhoz, hogy modokkal nem működik a játékuk. Kezdjük mondjuk ott, hogy egy értelmesebb játékhoz nem kötelező jellegű külön modokat letölteni, ahhoz, hogy egyenlő feltételekkel harcolj az ellenfelek ellen. Remélem azt nem szükséges oldalakon keresztül indokolnom, hogy itt miért is kötelező. Aztán ha már így van a helyzet, akkor a wg egy ici-pici fáradsággal kidobhatna saját modokat, vagy simán beállításként betehetné őket. Hülyeséget se mondok ezzel, mert van már rá példa(térkép nevek, stb.). Ezzel a megoldással a többi modot akár be is tilthatnák szépen. De ott van a másik lehetőség, vegyék ki abszolút a modolási lehetőséget, és akkor a csalók kivételével mindenki egyenlő feltételekkel indulhatna.
    Tehát ahogy most állunk: kötelező tartozéka a játéknak 1-2 mod, amik már évek óta ugyanazon az elven épülnek be a játékba, a wg mégse képes egy olyan patch-et kiadni ami ezeket figyelembe veszi.
    Tényleg semmi köze nincs ehhez a problémához a wg-nek?