banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Pares
    #322992
    buzi az összes artista

    Hogy én mennyire utálom, rühellem az artyt szavakban már nem lehet kifejezni. Sand River védés, csata végén a két arty maradt, megyek a 0-ás vonalon a domb felé 45-el, és az arty telibe talál. Persze ez volt az egyetlen telitalálata az egész csatában ennek a retardált vörös fasszopónak:



    Nehogy már végre legyen egy jó köröm a Type-al. Neeem, az utolsó vörös retardált arty telibetrafál menet közben. Hihetetlen, hogy a random mennyire segíti ezeket a nemhiábaszületett barmokat.