
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs
-
yossarianHUN #296006 Szénné lettek nerfelve, összeesküvés-elmélet ide vagy oda. Hivatalos fórumon megnézed, rengetegen hörögnek miatta. Én a T34-en tapasztalom. Elmondom az elméletem: első lépés volt a prém tankok kreditszorzójának drasztikus megnyirbálása, majd a rengeteg pénzszerzős misszió beépítése. Miért jó? Mert a WoT elé szögezi a népeket. A missiönök ugyebár (amik komolyabb pénzt hoznak legalábbis) ilyen 50k xp, 50k damage, és hasonló jellegűek, na ezekhez kőkemény órákat kell játszani minden nap, prém nélkül főleg. A gép elé szögezik az utca emberét, és ehhez a szétnerfelt hozamú prémtankok asszisztálnak. És még a népszerűségüknek is jót tesz, mert a nerfek naná hogy titokban mennek, viszont mindenki el van ájulva, hogy milyen rendes ez a WG, ilyen sok pénzes küldetést tesz a játékba, dől a lé. Az más kérdés, hogy a hozzám hasonlóknál, akiknek nincs lehetőségük/kedvük napi több órát nyúzni a játékot, ezzel verték be az utolsó szeget a WoT koporsójába.
Ha rendesen hozna a T34 teszem azt, akkor napi 5-10 farmkörrel fenntartanám magam, kis tőkét is szereznék, ergo még hónapokig (évekig) ellennék a játékkal, ha nem is napi 50 csatákkal. Így viszont már abszolút semmi kedvem felmenni játszani, szopjak a sok idióta között, és még a következő tankra is tortúra összefarmolni a kreditet? Majd ha két anyám lesz.