banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • kissd
    #293574
    Nos, nagy nehezen sikerült elérnem 900 wn6-ot 21 csata alatt.
    Ennyire szar sose voltam. Nem értem.
    type58-al zsinórban cumi volt, 4 meccs volt ami 1 lövés és halott voltam nekem minden pattant még a gold is, de csak pazarlás volt.
    Siralmas.
    Pz4fc-vel ugyanez.
    Hiába vagyok leghátul, hogy onnan tegyem oda a vasat, meglátnak.
    Ha nem, akkor meg olyan homályakat lő, hogy nem hiszek a szememnek.
    Szóval nagyon szar vagyok na.

    Csak azt nem értem, hogy eddig 1200-1300 wn6-ot simán tartottam úgy, hogy szoptunk zsinórban, most meg még az 1000-et se éri el?

    Jó, nem nyerünk. Sebezni se tudok tényleg úgy érzem magam, mint egy retardált, pedig azé egy átlagot csak kéne tudni hozni.

    Még a t54 is vergődés volt.

    Szóval akármit csináltam abszolút noob voltam ma :D
    Ez mással is előfordul, hogy még a saját átlagát se tudja hozni?
    Vagy azért van, mert 2 okádék szart erőltetek?


    De azért voltak vidám pillanatok. A rendkívül erősen páncélozott type58-at golddal lövik csak. pz4fc-t szintén.... Minek? :D