
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs
-
#271204
6 ember nem klán, csak egy baráti társaság. Ha ezek után még kritizálni mered a másik klánt, amiért megtámadott téged, pláne, ha ott is ilyen stílussal írogattál a másik klánnak, nem csodálom, hogy el lettetek törölve a fenébe.
Ne nevettesd ki magad.
Az meg, hogy milyen régi egy világ, lényegtelen. Sőt... Manapság az új világokon már előre megtervezett klánok indulnak, bejáratott játékosokkal. Persze nem a csip-csup 6emberes klánokra gondolok, akik sírnak, ha leverik őket, miután "dicsőségesen harcoltak". Nem ez lenne az első, amiről hallani, hogy aztán telekürtölje a nagyvilágot a dicsőséges helytállásával, és az álnok ellennel, amiért az kihasználva a játék adta lehetőségeket, kipicsázta őket a térkép szélére. De ugye, aki széllel szemben pisál. Nem véletlenül tribal wars, és nem friend wars.
Te véletlenül nem Cactusland csodálatos sleppjébe tartozol?