
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs
-
#259190
R3nton anno 1 klánt említett, és azt, hogy 2-t majd megkérdez még1x, mert - mint most is - elfelejtette a nevüket. :)
Nos, ha már tapasztalat, akkor hadd mondjak én is valamit erről így 10 év MMO "tapasztalat" után:
A valós élettel ellentétben az MMO-kban nem a fészkekkel (és az időjárással), hanem a költözőmadarakkal szokott lenni a baj.
És kihagytad, hogy immár van egy 10. klán is, az -MTA-. :)
Vagy talán te úgy gondolod, hogy a felsorolt 8. különféle klánnal van a baj, és nem az illetővel? Még úgy is, ahogy te is említetted: Több klán CW-érdekeltségekkel, és sikerekkel is rendelkezik? Persze a jelenben, mert ki tudja, mi volt akkor, amikor ő ott járt?
Sajnos semmi mást nem tud az általad linkelt oldal, csak azt, hogy jelenleg mi van ott. Ha normális statisztikai oldalt akarsz, akkor nézd meg a twstats.com-ot, ahol az egyes klánoknak van be-kilépési történetük is. Persze az egy másik játék. De ez utóbbi nélkül lényegtelen, amit írtál, hogy perpill hol tart egy klán. Egy klán addig él, amíg van, aki élteti. Azt pedig nem mutatja az általad linkelt oldal, hogy a kilépéskor épp 1 tag maradt benn, aki újraélesztette az egészet, vagy 99. Így ebből semmilyen logikus következtetést sem lehet levonni a klán múltjára vonatkozóan, amíg meg nem kérdezel valakit, aki ott volt pont akkor, amikor ő. (Csak, hogy extremitásokat említsünk)
Abból viszont igen, hogy 23ezer!!! csata után is egy 900 wn6, és 1100 effys játékosról van szó, aki még mindig úgy gondolja, hogy capelni fontosabb, mint sebezni az esetek nagy százalékában. Még ennyi csata után is. Aki még a játék alapjait sem ismeri nyilvánvalóan, az hogy veszi magának a bátorságot, hogy bármiben is tanácsot merjen osztani? 7,32-es average tier, és CSAK 700 átlagsebzés? Lefogadom, aki találkozik vele, a lengyel sg fórumra már rég feltette egy hasonló topikba, ahogy ide is szokták.
Persze a tények után szembesítve jön a szokásos maszlag, hogy ő nem statbuzi... Nem, ő egy magyar siemka, azokhoz hasonló, mint amiket ide szoktak linkelni, a játékbeli teljesítménye alapján. Ezek a tények.
Erre jön az a válasz, hogy "de hisz mindenkinek van joga ide írni".
Igen, van, neki is. Ahogy másoknak is. Az ő picsogása legalább annyira irritáló tud lenni, mint R3ntoné. Csak amíg R3nton legalább tud játszani, már amivel, csak egyszerűen egy majom, mert hagyja, hogy felhúzza ez a játék, és a totál idiotizmus érzését erősítve még egy fórumon is sír róla, addig NH3Cl kolléga esetében az irritáció a hozzá nem értés látványosságából adódik. Előbbivel ellentétben részemről ez utóbbi nem humor szokott forrása lenni.