
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs
-
TomDantes #197448 Ja, ha rammol vele az ember, olyan a KV5 mintha egy tehervonat csapná el a másikat...
Tiger II-őt szemből lehet sebezni, ha nem dugja el ügyesen magát, vannak gyenge pontjai szemből jócskán.
A KV4 az már kemény dió. Arra bizony rá lehet faragni. Pedig amúgy nem szeretem a KV4-et, de a KV5 kis pen.-es ágyújával szemtől szemben nem sokra lehet vele menni.
De ilyen esetekre van pár darab prém lőszer betárazva. Ha ezeket kilövöm, és sebzek vele, lazán pluszos lesz a számla.
Az IS6 az vicces, mert az se nagyon lövi át a KV5-öt, és pattognak egymásról. De IS6-tól nem félek, ellehet kapni. Atype-ot is, bár az pattogós.
Ellenben a T28 és a T28proto...multkor még prém lőszerrel se tudtam szemből átlőni valamelyiket. Ezek ellen semmilyen taktikám nincs, ha szemből jönnek fedezékbe bújok.