GTR 2011?
  • unrealnoise
    #216
    jogos ez a lista is, ebbe bele sem gondoltam, bár, ezeknek egy része is csak igen kis százalékunknak van meg. :)

    Timbu:

    Jogos az is, ritkák az ilyen évek, mint az idei...
    Simbin meg próbálkozott, de olyan szar és bugos programmal meg csak xbox-ra kitolva ne is várjon nagy sikert... :)

    lac coo:
    jaja, van nagy igazság ebben. bár ahogy később írtad, a konzol is hatalmas "gépezet", sőt valszeg a köv. gen még inkább az lesz, előbb utóbb szvsz jön valami őrült és lehet csinál rá valamit PC-s szim szintű cuccot... Valszeg tényleg a Sony és Microsoft árai tehetnek be, másra nem tudok gondolni...

    Alex:
    AC ahogy írtad lehetne konzolon, és ahogy én látom, kicsit nyitnak a kommerszebb vizekre (pl. pontgyűjtögetős drift + AI), szóval ha lesz "elég" bevétel, akkor bennük a Simbin mellett még látok konzolos potenciált. Szép az, ahonnan Kunosék elértek mára, ha így folytatják ki tudja, még akár egy kiadó is láthat bennük potenciált... mert bár tudom ők függetlenek, de hát a kiadó az sokszor a szükséges rossz, ami persze nem feltétlenül jelenthet egyből világvégét. :)

    ISI-ről letettem, örök PC-s cég, játékmotort lehet tudnak írni, ahogyan fizikát is, de sajna játékot készíteni tényleg nem...