GTR 2011?
  • unrealnoise
    #202
    jó, jó, képek alapján tényleg nem rossz a graf, a promo videó volt érthetetlenül szar.

    most feltennék mindenkinek egy kérdést, mert nem értem:
    Hogy mi a tökömnek nem tudnak felrakni egy normális gameplay videót a fejlesztők? Miért jó ez az AC-nek, meg a Simbinnek, hogy kamerás szar minőségű videók rontsanak adott esetben a játék grafikai, fizikai megítélésen? Órási baklövés szvsz.

    Oké, legyen premier, kipróbálható egy gamer rendezvényen, de utána én azért már feltolnék valami konkrét videót róla. Pláne az AC esetében, ahonnan már millió kép kiszivárgott, meg nem is kevés videó...

    aztán meg ez tetszik, az iRacinges rendszer is jó ötlet, pláne, ha tényleg lesz AI is. Az én játékom lehetne, de PC? c-c...

    off: (bár már elmondtam, de továbbra is érthetetlen a PC-s szmes nyomulás...)
    konzol mellett vegyek megint 40-50 ért VGA-t? a konzolon (ps3) olyan exkluzív, megdöbbentően realisztikus, interaktív film/játékélményt nyújt, amit PC-n én sosem éltem még át. (uncharted széria pl...)

    Fájna a szívem kidobni, viszont luxusnak érzem, hogy PC-re ennyit költsek... Előbb utóbb majd talán rájönnek, hogy oda is komolyabban nyitni kellene. Mert pl. nekem egy olyan haverom (személyes ismerősöm sincs), akinek kimondott játékgépe van, mondjuk egy mai középkategóriás VGA-val, ellenben rengeteg havernak van konzolja... A tendencia meg szvsz egyértelmű, más kérdés, hogy ezt a szimes piac, és fejlesztők képtelenek időben felmérni, és lereagálni. Nem baj végül is, de pl. én megvettem anno a Race injectiont, a netkart, az FVA-t, a game stock car-t, rF1-et, rF2-őt... és még tököm tudja mit. Lehet egy nagy senki vagyok, de most ők szépen elestek egy biztos vevőtől a címeikre. és gondolom nem én vagyok az egyetlen aki így tesz. Illetve nem olyan nagy ez a réteg, nem engedhetnék meg, hogy így lemorzsolódjon ez a meglehetősen szerény számmal bíró játékosréteg...

    most olyan véleményekre, hogy konzolon semmi igény szimre meg etc nem vagyok kíváncsi, mert nem is igaz, meg PC-re is kábé ugyanannyi az igény szimre mint itt. plusz egy szimulátorost, kurvára nem érdekli szerintem, hogy PC vagy konzol, amelyiken nagyon jó cucc van, azzal tolja, szóval ennyi erőből konzolra is fejleszthetne akármelyik fejlesztő, a felhasználók (Mi!) még jobban is járnánk, mert sokáig áron alul adják a hardvert... nah mindegy, de ismerve a simbin fejesztési tempóját, és látva az elmúlt éveket, ebből se lesz sok...

    Sokkal ütősebb beharangozó kellett volna, menyi mindent tervernek, milyen pályákkal, járgányokkal, milyen időközönként etc...

    ez az egész most még csak egy tuningolt grafikájú, normális shaderelésű Race klón....