10255461851297344244.jpg

Táblagépek topicja
  • skinnyman
    #3541
    Szeptember ota hasznalom, szoval jah, kb pont fel eve.
    Rossz tulajdonsagok... hat nem is tudom. Nem nagyon tudnek mondani semmi komolyabbat. Kezdetben voltak akik touch screen erzekelesi gondokra panaszkodtak, de azt frissitesekkel azota megoldottak, nekem meg sose volt amugy sem ilyen gond vele, sztem csak nehany rosszabbul kalibralt peldanyt erintett a dolog. Nem nagyon tudok semmilyen komolyabb tipushibarol, egyebkent ha hivatalos helyen veszed, 2 ev gari van ra, olyan hogy futar viszi-hozza (tipikusan egy heten belul) ha barmi gond lenne vele.

    Belassulasnak nyoma sincs, gyorsabb mint valaha, es a jelek szerint minden frissitessel csak egyre gyorsabb lesz. Aksi eleg jol birja. Ha nem nagyon hasznalom (mondjuk napi fel orat) es foleg az asztalon hever, elmegy egy hetig, komoly izzaszto 3d-s jateknal meg max fenyeron nyilvan gyorsabban merul, ugy tippre azt mondanam hogy ilyen 4 ora alatt le lehet meriteni ha a leheto legjobban megterheled. Atlagban, normalis use-case-eknel (kozepes fenyero, bongeszgetes-videonezegetes-jatszas-ilyesmi) mondjuk olyan 8 ora kijelzoido szokott lenni nalam. De volt pl amikor pdf olvasasra hasznaltam, akkor 15 ora kijelzoidot produkalt, es amellett is volt tobb nap keszenlet.