Ulquiorra#50
"ha sok más mellett olyasmit is megnézek, amit leadnak a tévében, akkor én már kapásból tévét nézek?"
Részben. TV műsort nézel. Vagyis azzal egyenértékű mintha tévéznél.
Ez nem kukacoskodás, csak nem szeretem az álszentséget.
Azzal hogy azt mondod hogy nem tv-zel x ideje, azzal azt sugallod hogy a tv-t mint formátumot ÉS a termékeit kihagyod az életedből, ami nem igaz.
Nekem csak ezzel volt a gondom, de az igénytelen tömegek "nézem ami van nekem tökmindegy" felfogása engem is zavar.
Össze se lehet hasonlítani a szememben a Mónikát a Beugróval, és engem is zavar hogy mire van és mire nincs igény az országban.
(az meg már végképp felidegesít hogy filmekből kivágnak részeket mert "túl durva" 18-as besorolás mellett, amikor 3 éve így adták le az RTL-en a Starship Trooperst, akkor volt az a pont amikor úgy döntöttem hogy innentől kezdve csak letöltés, mert akkor legalább úgy nézem és akkor ahogy nekem tetszik, legyen az egy film vagy sorozat.)